Marshall Renk Kartelası ve Kataloğu İç Cephe Boya Renkleri

Marshall Boya günümüzün boya badana sektöründe ki en büyük boya endüstrisini oluşturmakta. İşinde oldukça uzman olan bu firmanın birbirinden güzel evlere alternatif geliştirdiği boyaları oldukça mükemmele yakın sonuçlar doğuruyor. Renk hizmeti sunmanın dışında evleri korumaya ve sağlığınızı düşünmeye yönelik boya çalışmalarına son gaz devam ediyor.

Marshall Renk Kataloğu- Kartelası İç Mekan

Sizler için Marshall’ın en güzel renklerini derledik. Her ev tarzına rahatça uygulanabilecek bu renkler görenleri oldukça cezbediyor. Minimal evlerde rahatlık ile kullanabileceğiniz mavi ve renk türevlerini sizler ile paylaşacağız.

Kırmızı Tonları

Kırmızı tonlarını evlerde kullanmak için dekorasyonunuzu da buna uygun tamamlamaya gayret göstermelisiniz. Ayrıca kırmızı renk için odanızın büyük ve güneş alıyor olması sizin için daha iyi olacaktır. Aksi takdirde istemeden de olsa boğucu bir etki yaratabilirsiniz.

marshallrenkkartelasi3 marshallrenkkartelasi2

 Kırmızın Soft Hali

Kırmızı renk benim evimi kapatır çok boğucu gösterir diyorsanız bir de soft halini deneyin.

marshallrenkkartelasi4

Sarının Gücü

Sarının gücü evlerde her zaman çok tercih edilen bir renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle salonlarda kullanılan bu renk eve canlılık ve enerji katması ile bilinir.

marshallrenkkartelasi5

Mavinin Enerjikliği

Mavi rengini ve tonlarını evinizde uyguladığınız takdirde evinizin enerjisinin birden değiştiğine şahit olabilirsiniz. Bu da sizi olumlu yönden etkileyecektir. Yazlı evlerde beyaz ve mavi tonunun sıklıkla kullanılması sebebi ile huzur verici ortamlara vesile olmasını sağlar.

marshallrenkkartelasi6

marshallrenkkartelasi7

Okyanus Yeşili

Doğadan gelen en güzel renklerden biri yeşil olabilir. Bu renk evlerde kullanıldığı takdirde doğanın hissini yaşayabileceksiniz. Huzur vermesi ile bilinen yeşi rengi insanları sakinleştiren bir özelliğe sahiptir. Ormanlardan gelen ilhamla evlerde kullandığınız takdirde siz de huzuru hissedeceksiniz.

marshallrenkkartelasi8

Mor Rengin Zenginliği

Mor renk sofistikenin simgesi olarak bilinir. Mor rengi klasik dekorasyon tasarımınız ile tamamlayabilirsiniz. Her tarza da yakışabilen ender renklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İster rustik ister klasik tarzda rahatça kullanabileceğiniz bir renktir.

marshallrenkkartelasi9

Marshall En Beğenilen Renkler

Her renk kartelinde olduğu gibi Marshall’ın da en beğenilen ilk 3 rengini sizler ile paylaşacağız. Bizce de bu renkler evinizde muhteşem duracak renklerdir. Şimdi bunlar hangi renklermiş inceleyelim.

1.Tütsü Rengi

Birinciliği tütsü rengi alıyor. Aslında haksız da olmayan bu renk güzelliğinin hakkını veriyor.

marshallencoktercihedilenrenkler

2. Deniz Kabuğu Rengi

Marshall’ın deniz kabuğu rengi en çok tercih edilen bir diğer ikinci renktir. Boya badana ustaları evlerde en çok bu rengin kullanıldığını söylüyor.

marshalldenizkabugurengi

3. Kum Beji Rengi

Marshall’ın en beğenilen diğer üçüncü bir rengi kum beji rengidir. Evlere çok yakışan bu renk ile herkes evini bir kere bu rene bürümüştür.

marshallkumbejirengi3

Yaza girerken evinizi Marshall renkleri ile boyatabilirsiniz. Hizmetimiz için bizi iletişim numaralarımızdan da her daim arayabilirsiniz.

Diğer markaların Renk Kartelaları ve Katalogları

 

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

4 yorum

 1. Ailecek kum bejiciyiz:)

  9 Nisan 2018, 18:33
 2. Evimi boyatma öncesi, renk tonları konusunda aklım karışıktı, Çok yardımcı oldunuz, teşekkür ederim.

  10 Nisan 2018, 08:42
 3. Merhaba ben de evimi gri tonlarında boyamak istiyorum ama internette ki yorumlarda seçmek istediğim gelin teli-tütsü-ve meteor renkleri hakkında çok negatif yorum var lila rengine benzediği söyleniyor ne yapmalıyım fikir istiyorum

  3 Kasım 2019, 12:59
  1. Merhaba, istediğin renkler biraz kritik tonlamalara sahip. İyi bir astar işlemi yapılması gerekmektedir. Ayrıca odanın ışığı, mobilya rengi gibi faktörlerden kaynaklı da böyle sorunlar oluşabilmektedir. Başta bahsettiğim gibi iyi bir astar işlemi uygulattığınız takdirde istediğiniz verimi alabilirsiniz 🙂

   5 Kasım 2019, 11:41

Bizi Arayın