Mavi Renk Tonları ile Boya Badana Yapılan 10 Ev

Mavi renk tonları boya badana için eşsiz renk gruplarından biridir. Bu renkler ile ev dekorasyonu anlamında da büyük bir avantaj elde edilir. Dekorasyon fikirlerinin cenk ettiği, yepyeni fikirlerin canlandığı renk olarak da bilinir. İç mimarlar tarafından bu denli tercih edilen renkler içerisinde değişik ve bir o kadar da güzel duran renktir mavi. Adına kitaplar yazılan, şiirler okunan, besteler yapılan kaç tane renk vardır ki. Renklerin anlamları bazından da incelenecek olursa huzurun ve mutluluğun rengi olarak da tanımlayabiliriz. Yeryüzünde bu renk her alanda karşımıza çıkar ve oldukça güven verici bir anlamı da içerir. Hayal dünyanızın şenlenmesine katkıda bulunan mavi rengini çalışma odalarınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mavi renk tonları bizi mutlu ettiği gibi duvarlara uygulandığında evimizi de daha mutlu bir ev tarzına yaklaştırabilir.

banner

Mavi Renk Boya Badana Örnekleri

Boya badana örnekleri incelendiğinde insana ilham verir. Kendi evi için yepyeni fikirlerin canlamasına yol açar. Mavi renk boya badana örnekleri sergilerken de aklımızdan geçen tam olarak buydu. İnsanların daha iyi yapılarda yaşaması için onlara yardımcı olmak istiyoruz. Onların mutluluğu ve huzuru için renk önerileri, boya badana önerileri sunmaya çalışıyoruz. İşte bu sebeple de size birkaç örnek derlemesi yaptık. Evlerin güzelleşmesine yol açan bu boya badana uygulamalarını siz de incelemelisiniz. Sizi örnekler ile baş başa bırakıyoruz.

Bu içeriğimizde size mavi renk tonları ile boya badana örnekleri derlemesi yaptık. Örneklerden de görüleceği üzere mavi renginin farklı tonlarını duvarlarda kullanmışlar. İster evinizi daha karanlık yapmak için ister evinizde daha ferah bir ortam yaratmak için kullanın. Bu sizin nasıl bir ton seçeceğinize kalmış. Evinizde deniz esintisi hissettirecek biçimde kullanılan bu rengin insan beyni gelişimi üzerinde de olumlu etkiler yarattığını araştırmalar sonucunda da görmekteyiz. Çocuklar üzerinde yapılan araştırmalar neticesinde, çocukların not ortalamalarının yükseldiği gözlemlenmiş.

Mavi rengini duvarda kullanmak istemiyorsanız da kütüphane ya da mobilya gibi ürünlerinizde şık bir tasarım şeklinde kullanmanız da güzel bir etkiye sebep olur. İster salonunuzda ister mutfağınızda bu rengi kullanın. Her odaya yakışabilen tek renk olması en önemli özelliğidir. Siz de kendi eviniz için bu rengi uygulayabilirsiniz. Evinizin daha iyi bir yer olması için çalışan Evde Mimar ekibi ile fikirlerinizi paylaşmayı, boya badana faaliyetleriniz için bizlerden fiyat almayı ihmal etmeyin. 7 gün 24 saat iletişim bölümümüz çalışmaktadır.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın