Mineflo Yer Döşemesi Renkleri Fiyatları ve Kullanım Örnekleri

Mineflo son zamanların trend zemin kaplama türlerinden biridir. Mineflo kaplamalar dekorasyon için güzel imkanlar sunarken ses izolasyonu için de kullanılması önerilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Bizler de bu içeriğimizde Evde Mimar ekibi olarak sizlere en güzel mineflo renkleri ve çeşitlerini sunarken evinize yaptırmaya karar verdiğinizde malzeme fiyatları, işçilik fiyatları ne olur bu konu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

bannermimar-04

Mineflo Yer Döşemesi Renkleri ve Örnekleri

Mineflo yer döşemesi yaptırmadan önce kesinlikle mineflo yer döşemesi renkleri ve örnekleri incelemesi yapmanız gerekir.  Bu bölümde de sizlere ilham almanız ve evinizi güzelleştirmeniz için örnekler sunmaya çalışacağız. Örnekleri inceleyeceğimiz bu bölümde kendi eviniz için en doğru seçimi yapmalı, dekorasyonunuzu tamamlayacak seçenekleri ve modelleri tercih etmelisiniz.

Mineflo Yer Döşemesi m2 Fiyatları

Mineflo yer döşemesi m2 fiyatları da bize en çok gelen sorular arasında yer alıyordu. Biz de sizlere hem işçilik hem de malzeme olarak yer döşeme fiyatları sunmaya çalıştık. Tablo biçiminde sunacağımız bu bölümde ortalama olarak fiyatları sunduk. Seçeceğiniz modele göre fiyatların değişim gösterebileceğini unutmadan fiyat incelemesi yapmanızı öneririz.

 • Mineflo yer döşemelerine e-ticaret sitelerinden ulaşabilir, daha düşük fiyatla kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.
 • Fiyatlar seçtiğiniz desene ve aldığınız yere göre değişiklik göstermektedir. Pazar araştırması yaparak satın almak her zaman daha avantajlı olmaktadır.

 

Mineflo Yer Döşemesi metrekare (m2)
Malzeme fiyatı 20-30 TL
İşçilik fiyatı 5-10 TL

İlgili içerik: Parke fiyatları

Mineflo Modelleri Dekorasyon için Nasıl Seçilmelidir?

Mineflo modelleri ile evin tüm dekorasyonu uyumlu bir şekilde çalışmalıdır. Perdeler, mobilyalar, ev eşyaları içerisinde mineflo uyuma ve dekorasyona destek verici nitelikte olmalıdır. Özellikle ofis ortamında seçilecek mineflo modelleri siyah ve gri renklerin hakimiyeti altına girmelidir. Sadeliği yansıttığı gibi zemin rengi ile de ofis verimliliğine katkıda bulunmaktadır. Siyah gri renklerin yanında modellerin sade ve klasik niteliklere sahip olması beklenir. Zemin kaplamaları gözü yormayan, dekorasyona uyumlu modeller ile uygulanmalıdır. Bunun için sade tasarımlar, minimalist desenlerin tercih edilmesi her zaman iyi sonuçlar verecektir.

Zemin kaplama için alternatif: Epoksi zemin kaplama

Mineflo Yer Döşemesi Neden Tercih Edilir?

Mineflo kullanılmasının en büyük sebebi dekorasyondur. Mineflo güzel gözüken ve ortama şıklık katan bir malzemedir. Dekoratif görünümünün yanında izolasyon becerisi de mineflo için gözde bir ürün olması yolunda katkıda bulunan özellikler arasında yer almaktadır. Toplantı odaları ve co-working alanları için mineflo zeminler ideal zemin uygulamaları arasında yer alabilmektedir.

 • İlk olarak evimizde ortaya çıkardığımız uyum ve stile uygun her desen ve çeşit Mineflo yer döşemesi bulabiliriz. Odanın dekorasyonunu bozmadan yer döşemesini yaptırabilirsiniz.
 • Mineflo ile döşenmiş evlerde yaşayanlar temizleme konusunda hiç sıkıntı çekmezler. Çünkü temizlemesi en rahat ve kullanışlı olan yer döşemesidir.
 • Bir diğer kolaylığı ise eve zarar vermeden döşenmesi. Canınız sıkıldıkça ve değişiklik istediğinizde zevkinize göre olan deseni seçip döşetebilirsiniz.
 • Ses izolasyonu içeren bu yer döşemeleri aynı zamanda elektriklenmeyi emme özelliğine de sahiptirler.
 • Doğru bir şekilde döşemesi yapıldığı zaman rutubet ve sudan etkilenmeme özelliği taşır.
 • Ürün, dayanıklı yapısıyla kolay yıpranmaz, yanmaz ve yırtılmaz. Böylece uzun yıllar kullanabilirsiniz

Mineflo Yer Döşemeleri Nerelere Uygulanabilir?

Ev, ofis, hastane, merdiven, yemekhane, eczane, market, sinema, banka binaları gibi yani tüm iç mekanların zeminlerine döşenen bir yapıdadır.

Mineflo Yer Döşemesi Çeşitleri Nelerdir?

Mineflo yer döşemesinin birçok farklı renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Genellikle ofis ve evlerde kullanılan çeşitler meşe, kayın, ladin, akçaağaç ahşap görünümlü modeller, mutfak veya banyo gibi alanlarda ise taş, fayans görünümlü modeller kullanılmaktadır.

İlginizi çekebilir: Ofis dekorasyonu

Bu içeriğimizde sizlere mineflo yer döşemesi ile ilgili bilgiler vermeye, örnekler sunmaya ve fiyatları hakkında sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak bizlere sorular yöneltebilir, ofisinizi, evinizi güzelleştirmek için dilediğiniz an Evde Mimar ekibi ile irtibat kurabilirsiniz.

İçerik önerisi: 3d mimari modelleme

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

2 yorum

 1. Merhaba,
  Yabancı bir tv programında zemin kaplama ile mutfak tezgahi kaplamışlardı. Sizce bu tür bir uygulama yapılabilir mi?

  14 Eylül 2019, 13:46
  1. Evet, yapılabilir

   21 Eylül 2019, 11:21

Bizi Arayın