Mum Işığı Rengi Duvar Boyası Örnekleri ve Dekorasyonu

Mum ışığı rengi dekorasyonunun ana renkleri arasında yer almasa da yaratıcılık esaslı dizaynlarda kullanılmaktadır. Sade bir anlayışının olmasının yanında mum ışığı renginin doğallığı yansıtması ve evin atmosferini doğrudan etkilemesi rengin tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Bizler de bu içeriğimizde sizlere mum ışığı rengi ile ilgili örnekler sunmanın yanında rengin dekorasyonda ve ev yerleşiminde nasıl kullanılması gerektiğini anlatmaya çalışacağız. Başlıyoruz 🙂

bannermimar-05

Mum Işığı Rengi Duvar Boyası Örnekleri

Mum ışığı rengini daha iyi anlamak için evin içerisinde nasıl kullanılması gerektiğini de doğru şekilde anlamak gerekir. Bu nedenle rengin genel kullanımı size anlatacak örnekleri ve derlemeleri size bu bölümde sunmaya çalışacağız. Umarız size faydalı olur.

mumisigirengibanner

Mum Işığı Rengi Nasıl Durur?

Bu soru Evde Mimar ekibinin sık karşılaştığı sorulardan biri olarak gözümüze çarptı. Sizler için dekorasyon için rengin nasıl kullanıldığını anlatan bir derleme hazırladık.

Mum Işığı Rengi Hangi Renk ile Uyumludur?

Mum ışığı rengi fazlaca renk ile uyum içerisinde bulunmaktadır. Bunların içerisinde genellikle sade renkler vardır. Fildişi rengi, lületaşı rengi, buz beyazı rengi gibi renklerin yanı sıra lavanta rengi, eflatun rengi gibi anlam dolu renkler de mum ışığı rengi ile birlikte kullanılabilir. Odalarınızın duvarlarında mum ışığı rengi duvar boyası tercih ediyorsanız yanına da saydığımız renkler ile dizayn edilmiş mobilyaları, ev eşyalarını düşünebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Evini gönder, uzmanlar yorumlasın

Renkli bir ev dekorasyonunda mum ışığı rengi önerilebilir. Mobilyalarınızın sarı, yeşil, mavi, kırmızı gibi ana renkler ile bezenmiş, ev eşyalarınızın da renkli olduğu bir ortamda dahi mum ışığı rengini düşünebilirsiniz. Doğal kökenli bir renk olduğu için enerjiyi daha iyi yansıtmaktadır. Rengin asli görevi evdeki eşyaları daha belirgin kılmaktır. Mum ışığı rengi de bu anlayışı ile birlikte modern ev dekorasyonunda eşyalarınızı daha değerli hale getirir. Eğer mobilyalarınızı seviyor ve göze daha hoş gelecek bir renk arıyorsanız mum ışığı rengi tam size göre bir renk olacaktır. Eğer mum ışığı rengini duvarlarınızda kullanmak istiyorsanız televizyon ünitesinin arkasına koyu renkleri de tercih edebilirsiniz. Burada antrasit rengi, füme rengi gibi renkler ile birlikte duvarlarınız arasında da renk kombini yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Birbirine uyumlu renkler

Bu içeriğimizde sizlere mum ışığı rengi duvar boyası ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak merak ettiğiniz birçok şeyi dilediğiniz an Evde Mimar ekibi olarak bize ulaştırabilirsiniz. Eğer evinizi mum ışığı rengi ile birlikte güzelleştirmek istiyorsanız Türkiye’nin her yerinde bulunan Evde Mimar ekipleri ile evinize uygulama yaptırabilirsiniz. Güzel bir evde mutlu bir biçimde yaşamanız dileğiyle, bizimle kalın. 🙂

İlginizi çekebilir: Boya badana fiyatları

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın