Pendik Boya Badana ve Boyacı Ustası Hizmeti

pendiboyabadanaboyaciustasi

İstanbul’un en güzel ve doğa harikası yerlerinden biri olan Pendik aynı zamanda İstanbul’un Anadolu Yakası’nın giriş kapısıdır. Pendik, Türkiye’nin en büyük teknoloji merkezi ve İstanbul’un en büyük üçüncü marinası ile  Türkiye’nin en önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. Tarihi çarşısı, alışveriş merkezleri, uluslararası festivalleri, eğlence mekânları, donanımlı kültür ve spor merkezleri, 5 yıldızlı otelleri ve modern yaşam alanlarıyla Pendik, yaşanabilir kentler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Pendik aynı zamanda İstanbul’un en büyük tepesi olan Aydos Tepesi’ne de komşudur.

bannermimar-05

Güzel manzarası ve etkinlikleri ile Pendik yaşanması gereken şehirler arasında yerini almaktadır. Pendik ilçesinin eskiden kullanılan ismi Pantikapeun ‘dur.  Bu isim eskiden beş duvarlı anlamına gelmektedir. Küçük bir kasaba olan Pendik, 50 saat süren bir yangın sonucunda  tüm ilçe kül olmuştur. Bu olaydan sonra Ayan Meclisi Senato Hariciye Encümen Reisi Azaryan Efendi Paris’ten mühendis ve mimarlarını getirterek ilçenin yeniden planlanmasının yapılmasını istemiştir. Yapılan planlamalar gelişmeler göstererek günümüze dek ulaşmıştır.

Pendik her yıl düzenli olarak her noktaya kolay ulaşım, şirketlerin bulunması ve Sabiha Gökçen havalimanı’nın bulunması nedeniyle  yüksek oranda konaklama hizmetine ev sahipliği yapmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı sebebiyle çevrede yer alan otel sayısı oldukça fazladır. Dört ve beş yıldız otellere sahip olan Pendik aynı zamanda çok sayıda pansiyon ve apart otele ev sahipliği yapmaktadır.

Pendik Boyacı Ustası Fiyatları

pendik-boyaci-ustasi

Pendik boyacı ustası işinde oldukça uzman ve işlerinde yüksek kalite, özen ve tertibi kendileri için ilke edinmiş ve iş akışlarını bu şekilde gerçekleştirmektedirler.  Pendik boyacı ustası aldığı ücretin karşılığını yüksek kaliteli işler ile göstermektedir. Genel olarak fiyatlara bakıldığında ortalama bir fiyat tablosu ile karşılaştığımız görülmektedir. Pendik boyacı ustası yapmış olduğu kaliteli iş ile ev ve konut sahiplerine fiyat ve performans konusunda ne kadar doğru seçim yaptığını göstermektedir.

Pendik Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Pendik’te yer alan eviniz için size özel boya fiyat teklifini buradan alabilirsiniz.

Yükleniyor

Pendik Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

Pendik boyacı ustası sizlerin evinize ne kadar çok önem verdiğinizi bildiği için sizin evinizi kendi evinizi gibi görerek çalışmaya başlamadan önce ev sahibi ile görüş alışverişinde bulunur.  Görüş alışverişleri sayesinde ev sahibi olan kişinin ev boyama hakkında aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışır. Pendik boyacı ustası sizlerin eviniz için renk seçimi konusunda zorlandığınız zamanlarda sizlere evinize özel renk seçimi tavsiyesinde bulunur ve renk seçiminde oldukça titiz davranarak eviniz için en ideal renk konusunda fikir alışverişinde bulunur.

Evinizin konumunu dikkate alarak evinizin doğal aydınlığını da göz önünde bulundurarak doğru rengin seçilmesi için sizlere yardımcı olmaktadır. Renk seçimi ne kadar kendi zevkinize kalsa da doğru renk seçimi uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

pendik-boya-badana-ustasi

Pendik Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Pendik bölgesinde  tercih edilen boya renkleri, açık tonlar, pastel  ve mavi tonlarında renklerin tercih edildiği görülmektedir. Tercih edilen bu renkler modası hiçbir zaman geçmeyen ve evinizi aydınlatan aynı zamanda evinize farklı hava katan bu renkler Pendik bölgesinin en eski yerleşim yeri olması ve içerisinde bulunan bu binaların eski yapılar olması nedeni ile bu renkler eski olan evinize modern bir hava katacaktır. 

Kumtaşı rengi Pendik bölgesinde tercih edilen boya renkleri arasında yer almaktadır. Bu  rengin tercih edilme sebebi ise detaylara çok takılmayan ancak temiz bir renk ile evini aydınlık ve modern göstermek isteyenlerin tercihidir. Bu rengin bir diğer özelliği ise evi aydınlık göstermesinin yanında göz yormamakta ve mobilyalarınız ile uyumlu bir görünüm sağlamaktadır. 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız: Aydınlık Gösteren Duvar Boyası Renkleri

Bir diğer sevilen renklerden biri ise pastel renklerdir. Evine farklı hava katmak isteyen Pendik halkı pastel pembe tonlarını tercih etmekten yana olmaktadır. Evinizde doğal ve samimi bir hava tercih ediyorsanız pastel pembe renginin tonlarından faydalanabilirsiniz. En çok tercih edilen yerler ise evinizin çocuk odası, yatak odası ve oturma odası olan pastel pembe ile  farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz. 

Herkesin sevdiği bir renk olan mavi genelde en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Mavi rengin insan psikolojisi üzerinde yarattığı olumlu etkileri birçoğumuz bilmekteyiz. Evinde sakin bir hava, ferah, rahat ve yumuşak bir ortam oluşturmak isteyen Pendiklilerin tercih ettiği renkler arasında yer almaktadır. Sevilen mavi renk tonu olan bebek mavisi dinlendirici özelliği ile tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. 

Pendik’in En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Pendik’te en güzel evler, Burhan Toprak Caddesi ve Bedesten Sokak arası bölgede yer almaktadır. Buranın özelliği şehrin kalabalık ve karmaşık yapısından uzak daha sakin bir konuma sahip olmasından kaynaklıdır. Burada daha çok aile apartmanları yer almaktadır. Sahile yakın olan bu bölge merkeze 10-15 dakikalık yürüme mesafesi uzaklığındadır. Bölge Aile apartmanlarından oluştuğu için Çocuk yuvaları da bulunmaktadır.

Pendik’te bir diğer güzel ve önemli bölgelerden biri de Çamlık mahallesidir. Çamlık mahallesi hem nezih hem de sakin olmasının yanında Aydos Ormanı’na da komşudur. Çamlık mahallesi aynı zamanda aile apartmanlarının bol olduğu ve yeşilliğin kendini gösterdiği nadide, güzel alanlardandır. 

Pendik Boya Badana ve Tadilat Şubemiz

Bu yazımızda sizlere Evde Mimar olarak Pendik boya badana ve boyacı ustası, Pendik bölgesinde yer alan en güzel evler hakkında ve evinizi boyamadan önce Pendik bölgesinin en çok tercih ettiği renkler hakkında tavsiyeler vermeye çalıştık. Profesyonel boya hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Emrullah Kocabas

Ev dekorasyonu ile ilgili birçok fikir ve önerilerimi sizlerle burada paylaşacağım.

Bizi Arayın