Permolit Renk Kartelası-Kataloğu ve İç Cephe Boya Renkleri

Permolit, Akçalı Şirketler grubunun piyasaya sürdüğü Türkiye’de ilk tavan boyası ünvanını taşıyan bir boya markasıdır.300’ü aşkın rengiyle müşterilerine zengin bir hizmet sağlamaktadır.İster evinizi sıcak bir yuvaya dönüştürmek için olsun isterseniz de çalıştığınız yerin baştan aşağıya iç dış boyanması söz konusu olsun Permolit boya ile içiniz rahat olabilir. Permolit boya kolaylıkla ulaşabilir olması ve fiyat avantajı sayesinde çok tercih ediliyor.

Permolit Boya Renk Kartelası-Kataloğu

Günümüzde boya yaptırmak istediğimizde karşımıza bir çok renk seçeneği çıkar.Bunların arasından evimize,iş yerimize ve ya boya yaptırmak istediğimiz yere uygun olanını bulmak bir hayli zordur.Dekorasyona uygun boya rengi seçmek ise bir o kadar önemlidir.Permolit boya renk kartelası size bu konuda oldukça kolaylık sağlayacak,karar vermenizde yardımcı olacak bir karteladır.Renk seçeneklerini ve gruplandırmalarını aşağıdaki içeriklerden inceleyebilirsiniz.

permolit boya kartelası 1 permolit boya kartelası 2

permolit boya kartelası 3

permolit boya kartelası 4

permolit boya kartelası 5

permolit boya kartelası 6

permolit boya kartelası 7

En Çok Kullanılan Permolit İç Cephe Boya Renkleri

permolit kartela görsel1

Boyanızı seçerken dekorasyonunuza uygun olması çok önemlidir.Evinizi ferah gösterecek,ruhunuzu açacak süprizlerle dolu renklerin dünyasından size bir kaç örnek götermek isteriz.

Un Kurabiyesi Rengi

un kurabiyesi rengi

Permolit Boya’da en çok tercih edilen renklerden biri olan un kurabiyesi rengi evinizi rahat ve ferah bir ortama dönüştürürken aynı zamanda sade şıklığıyla sizlere güzel bir dekorasyon seçeneği sunar.

Ay Perisi Rengi

Ay PERİSİ RENGİ

Bir çok mobilyaya uyum sağlyabilecek ay perisi rengini kullanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.Permolit ay perisi rengi ile evinizi güzelleştirmeye olanak sağlıyor.

Efes Rengi

EFES RENGİ

Farklı renklerin uyumunu sağlamak istiyorsanız efes rengi tam size göre! Dekorasyonunuzu renklerin uyumuyla tamamlayabilirsiniz.

Şampanya Rengi

ŞAMPANYA RENGİ
Evinizin sadece bir köşesini bile motivasyonunuzu arttıracak şekilde dekore etmek istiyorsanız şampanya rengi tam size göre olan bir renk!

Yazımızda size Permolit Boyalar’ın renk kartelalarını ve en çok tercih edilen renklerini göstermeye çalıştık.En iyi boya ustaları ile çalışmak isterseniz Evde Mimar ekibini tercih etmelisiniz!

İlginizi çekebilir: Filli Boya Renk Kataloğu 

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın