Pudra Rengi Duvar Boyası Örnekleri ve Uyumlu Olduğu Renkler

Pudra rengi, evlerde farklı bir atmosfer yaratmak isteyenler için özgün bir renk olarak dikkat çekmektedir. Yatak odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda pudra rengi ülkemizde çokca tercih edilmektedir. Evde Mimar ekibi olarak da bu içeriğimizde ev sahiplerinin de çok istediği pudra rengi ile alakalı sizlere örnekler sunmaya ve bilgi vermeye çalışacağız.

pudrarengi

Pudra Rengi Duvar Boyası Örnekleri

Pudra rengi, duvardaki duruşu sebebi ile enerji verir. Verdiği enerji ile evin tüm atmosferini de etkileyebilir. Burada Evde Mimar olarak tavsiyemiz rengi evinizde çok yoğun olarak kullanmamanız yönünde olacaktır. Enerjiye ihtiyaç duyulan, çocuk odalarında, yatak odalarında rengi deneyimleyebilmeniz daha iyi olacaktır. Oturma odası veya evin tümünde ise rengi kullanmanızın uygun olmayacağını belirtmemiz gerekir. Bu konuda zihninizde durumun daha iyi canlanması için size pudra rengi örnekleri sunarak ilham olmaya çalışalım. Örnekleri incelerken pudranın farklı boya markalarında tonlarının farklı olduğunu ve ışıklandırma ile duvardaki duruşunun farklılaştığını görebilirsiniz.

Dekorasyon dünyasının en gözde renklerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen pudra rengi ile ilgili siz de kendi eviniz için örnekleri inceleyebilirsiniz.

Pudra Rengi ile Uyumlu Renkler

Pudra rengi ile uyumlu renkler Evde Mimar ekibi olarak bizlere de en çok gelen, merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Kendi evini doğru şekilde kombinlemek isteyen insanların pudra rengi ile hangi renk uyumludur soruları iç mimarlarımız ile en çok konuşulan konular arasında yer alır.

Antrasit Rengi ile Pudra Rengi Uyumu

Antrasit rengi bir başka tonu ile füme rengi pudra rengi ile uyum içerisinde evi güzelleştirebilmektedir. Özellikle ofis dekorasyonu için önerdiğimiz antrasit rengi için yanına o sertliği alacak pudra rengini deneyimlemenizi önerebiliriz.

Sarı ile Pudra Rengi Uyumu

Sarı ile uyumlu renkler içeriğimizde de sizlere sarı rengin uyumlu olduğu renkler başlığı altında pek çok renk örneği verdik. Pastel pembesi, lületaşı gibi birçok renge yakın olan pudra rengi de bu renklerden biri olarak listemizde yer alıyor. Eviniz için incelemenizi öneriyoruz.

Fildişi Rengi ile Pudra Rengi Uyumu

Fildişi rengi pudra ile muhteşem bir uyum içerisinde çalışmaktadır. Fildişi sadeliği ile pudrayı daha belirgin hale getirerek evinizde minimalist bir bakış ile harika bir dekorasyona yol açabilmektedir. Biz de Evde Mimar olarak sizlere önerimizi fildişi rengi olarak sunuyor, evinizde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda size pudra rengi ile alakalı hem önerilerde bulunmaya hem de örnekler ile sizlere ilham olmaya çalıştık. Evinizi güzelleştirmek için daha fazla öneri ile sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Konu ile alakalı olarak siz de dilediğiniz an Evde Mimar ekibi ile iletişim kurmayı ihmal etmeyin.

İlginizi çekebilir: Mor renk ile güzelleşen evler

Barış Korkmaz

Dekorasyon konusunda size yardımcı olmaya çalışıp daha mutlu ve huzurlu evlerde yaşamanıza destek olmaya gayret edeceğim. Yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Arayın