Samsun Boyacı Boya Badana Ustası

samsunboyaciustasiboyabadana

Samsun boyacı ustası işini iyi yapan, evleri güzelleştiren kimseye denir. Boya badana sektörünün içerisinde hizmet veren, evleri mutlu bir yuvaya çevirmek isteyen bu ustalar, kaliteli boyalar ile iyi işçiliklerini birleştirerek çalışmaktadırlar. Burada her bir odayı her bir evi büyük bir ciddiyetle boyayan ustalar, her yapıyı kendi evleri gibi algılayarak işlerine eğilirler.

telefonarama

Samsun Boyacı Ustası Fiyatları

Fiyatlar büyük şehirlere göre samsun bölgesinde biraz daha düşüktür. Burada sosyo ekonomik durumdan geçinme şartlarına kadar birçok faktör sonuna kadar etkilidir. Bu faktörlerin etkilenmesindeki başlıca faktör ise işini severek yapan Samsun boyacı ustası olarak göze çarpmaktadır. Burada usta işini ön plana alarak gelirlerini ikinci plana atmaktadırlar. Fiyatlar genel olarak size şu şekilde sıralanmaktadır:

  • 1+1 Daire: 600 TL
  • 2+1 Daire: 800 TL
  • 3+1 Daire: 1.000 TL

Burada fiyatlara boya malzemesi ve işçilik dahildir. Ücretsiz keşif, 1 yıl garanti ve beraberinde Evde Mimar standartı bu fiyatların içerisinde müşteriye verilecek eşsiz örnekler arasında gösterilebilir.

Samsun Boya Badana Sektöründe En Çok Kullanılan Markalar

Samsun bölgesinde Filli boya ile Marshall en çok bilinen ve dolayısı ile en çok tercih edilen boya markaları arasında yer almaktadır. Filli boya burada renk kartelasının sağladığı çeşitlilik, boyanın duvardaki duruşu, şık algısı ile fark yaratmaktadır. Burada Filli boya renkleri fark yaratmaktadır.

marshalldenizkabugurengi

Marshall boya renk kataloğu da Samsun boya badana sektöründe en çok incelenen kataloglar arasındadır. Burada en çok tercih edilen renk ise Marshall deniz kabuğu rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Deniz kabuğu rengi boya markası ile özdeşleşmiş, rengi tercih etmek markayı tercih etmek anlamına gelmiştir.

Bu yazımızda size Samsun boyacı ustası çalışmalarını aktarırken, boya badana sektörü ile alakalı da sizlere bilgiler aktarmaya gayret ettik. Umarız sizler için bu durum faydalı olmuştur. Siz de bu konuda merak ettiğiniz konular varsa bize bildirmeyi, Evde Mimar ekibi ile sorunlarınız varsa paylaşmayı ihmal etmeyin.

Barış Korkmaz

Dekorasyon konusunda size yardımcı olmaya çalışıp daha mutlu ve huzurlu evlerde yaşamanıza destek olmaya gayret edeceğim. Yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Arayın