Sancaktepe Boyacı Ustası Boya Badana Fiyatları

sancaktepeboyaciustasi

Sancaktepe, 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşan İstanbul’un Anadoluu Yakası’nda yer alan bir ilçedir. Kuzeyinde Çekmeköy, güneyinde Kartal ve Maltepe, doğusunda Sultanbeyli ve Pendik, batısında Ümraniye ve Ataşehir ilçeleri bulunmaktadır. Sarıgazi, Samandıra ve Yenidoğan beldelerinin birleşimleriyle oluşmuştur. Konumsal olarak Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan bağlantısı, TEM otoyolu ve TEM-kartal bağlantı yolunun sağladığı ulaşım kolaylığı oldukça önemlidir. Nüfus yoğunluğuna bakıldığında İstanbul ortalamasının üzerinde bir yoğunluk vardır. Ulaşım olarak gelişmekte olan, sitelere sahip güzel konutları olan bir ilçedir.

bannermimar-05

Sancaktepe Boyacı Ustası Fiyatları

Ev veya iş yerinizi boyatmak artık gözünüzü korkutmasın. Her zaman olduğu gibi boya badana işlemlerine gireceğimiz zaman önce kaliteli işçilik ve uygun fiyat araştırması yaparız. Evlerimizin görünüşü oldukça önemlidir ve bu görünüşü en güzel dokunuşlarıyla tamamlayan ustalarımız sizler için buradalar. Boya badana işlemleri mobilya ve dekor aksesuarlar ne kadar önemliyse, o kadar önem taşımaktadır. Diğer ilçelerimizde olduğu gibi Sancaktepe boyacı ustası fiyatlarımız ortalama aynıdır. Fiyatlar sadece evin büyüklüğüne göre değişmektedir.Fiyatlara Evde Mimar olarak sizler için hazırladığımız tablodan ulaşabilirsiniz. Sizde kolaylıkla kendi eviniz için fiyat çıkarmak isterseniz fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Sancaktepe Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Sancaktepe Boya Badana Ustaları

sancaktepe-boyaci-ustasi

Evimi güzelleştirmek ve güvenilir ustalar ile çalışmak istiyorum diyorsanız Sancaktepe boyacı ustalarımız sizler için hizmet vermektedirler. Ustalarımız yoğun çalışma temposunda olduklarından planlı ve verilen zaman içerisinde çalışmalarını sürdürmektedirler. İşlerinde hem pratik hemde titiz olan ustalarımız istenilen ve hayal edilen işleri çıkarmak için büyük özen göstermektedirler. Yaşam alanları bizler için oldukça önemlidir. Bu yüzden boya badana ve tadilat işlemlerinin büyük bir özenle ve kaliteli şekilde yapılmasını isteriz.

Sancaktepe gerek konut gerekse nüfus olarak kalabalık bir ilçedir. Bunun farkında olan ve bu yoğun tempoda çalışan ustalarımız çıkardıkları işler ile Sancaktepe’de sıklıkla tercih edilmektedirler. Müşterilerinin istekleri, ustalarımız için oldukça önemlidir ve bunun dışında kendi kafalarına göre iş yapmazlar. Maliyetli olan boya badana işlemleri ve tadilat işleri için ustalarımız müşterilerimizin cebini de düşünerek avantajlı fiyatlar vermeye gayret göstermektedir. Renk seçimi oldukça önemlidir. Mobilyaları ve aksesuarları ön plana çıkaran duvar renkleridir. Odayı geniş gösteren, şık ve huzurlu bir ortam yaratmak için doğru renkler seçilmelidir. Kararsız kalıyor ve renk seçmekte zorlanıyorsanız ustalarımız sizlere doğru ve güzel renkler sunarak kararınız sonucunda yaratmak istediğiniz ortam için de yardımcı olmaktadırlar.

Sancaktepe Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Gül kurusu rengi bir çok alanda tercih edildiği gibi duvar boyası rengi olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Uyarıcı etkisi yüksek olan ve enerjik bir renktir. İç açıcı, ferahlatıcı ve cazibesi olan bu renk dekorasyonda da göze hitap etmektedir.Daha çok çocuk odalarında tercih edilse de mutfak, yatak odası ve salonlarınızda da tercih edebilirsiniz.

Hayatımızın bir çok alanında ve duvar boya badana renklerinde bej rengini sıklıkla görmekteyiz. Tek renk olarak da ikili renk olarak da uyumlu olan bir çok renk ile bir arada kullanabilirsiniz. Açık ve sıcak bir renk tonudur. Rahat ve şık bir ortam yaratmak için bej rengini tercih edebilirsiniz. Ayrıca odayı daha geniş ve aydınlık gösteren bir renktir.

Beyaz renk her renkli ile uyumlu olan bir renktir. Gri ile birlikte kullanıldığında ortamı yumuşatacak ve şık bir görüntü ortaya çıkartacaktır. Uyumlu mobilyalar ve duvar aksesuarlarıyla birlikte kullanıldığında yaratmak istediğiniz ortamı daha aydınlık, iç açıcı ve derin gösterecektir.

Duygusal olarak pozitif bir renk olan yeşil, adeta bahar mevsimi havası yaşatmaktadır. Duvar rengi olarak kullanıldığında içinizi açacak ve size enerji verecektir. Modern ve şık bir görüntüsü olan bu rengi mobilya ve duvar aksesuarlarıyla süslediğiniz de daha zengin bir görüntü sağlayacaktır. Odayı daha derin gösterir ve boğucu bir renk değildir. Fildişi ve beyaz rengi ile de oldukça uyumlu bir renktir. Bu renkler ile birlikte de tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe’nin En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Sancaktepe yoğun bir ilçedir. Sürekli gelişmekte olan Sancaktepe evleri, genellikle farklı renklerin göze hoş gelen bütünlüğüyle uyum sağlamaktadır. Evleri çoğunlukla büyük, rahat ve geniştir. Büyük odalara sahip olan evler daha çok mobilya ve aksesuarlarla kolaylıkla dekor edilebilmektedir. Gerek kira gerekse satılık olan evler için maliyet oldukça uygundur. Toplam 19 mahalleden oluşan ilçede Osmangazi mahallesi, Yenidoğan mahallesi, Sarıgazi mahallesi, İnönü mahallesi, Safa mahallesi, Hilal mahallesi, Merve mahallesi ve Atatürk mahalleri bilinen iyi bölgelerdir. Genelleme yapacak olursak mahalleleri sakin ve güvenilirdir.

Sancaktepe Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

Hayalinizdeki ortam için çalışan Sancaktepe boya badana ustalarımız, profesyonel bir şekilde çalışmaktadırlar. İşinin ehli olan ustalar hiç bir işten kaçınmadan kaliteli malzemeler kullanarak işlerine özen göstermektedirler. Yer döşemelerinizin, parkelerinizin ve mobilyalarınızın zarar görmemesi için özel bir koruma sağlamaktadırlar. Sancaktepe yoğun bir ilçe olduğu için ustalarımızın işleri de yoğun olmaktadır. Bu yüzden dakik ve planlı çalışan ustalarımız işlerini söyledikleri sürede bitirir ve sizler için huzurlu ortamı yaratmaktadırlar. Avantajlı fiyatlarıyla müşterilerimizin cebini de düşünürler. Kararsız kalan müşterilerimiz için harika olan renk uyumlarıyla tercihler sunarak yardımcı olmaktadırlar. Sizde güvenilir ve kaliteli bir işçilik istiyorsanız Sancaktepe boyacı ustalarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

sancaktepe-detayli-boya-badana-islemleri

İçeriğimizde sizlere Sancaktepe boyacı ustalarımızın nasıl çalıştığından, süreçlerinden ve neden tercih edildiklerinden bahsettik. Boyacı ustalarımızın sizler için verdikleri avantajlı fiyatlar ile hem kaliteli hemde uygun işler çıkartmak istiyor, hayalinizdeki ortama kavuşmak istiyorsanız Evde Mimar ekibi olarak sizler için buradayız.Daha detaylı bilgi,soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Rümeysa Küçükpancar

Merhaba, ev dekorasyonuna olan ilgimi ve birçok araştırmalarımı sizlerle paylaşacağım.

Bizi Arayın