Sarıyer Boyacı Ustası ve Boya Badana Hizmeti

sariyerboyaciustasi

Sarıyer; coğrafi konum olarak belki de dünyanın en iyi konumlarından birine sahiptir. Bir tarafı İstanbul boğazına bakarken kuzey kısımları da Karadeniz’e bakmaktadır. Sarıyer turistik olarak da birçok yeri içinde bulundurmaktadır. Buralar hepimizin de bildiği gibi başta tarihi Ceneviz kalesinin olduğu Rumeli Feneri, her sene çeşitli etkinlikler düzenlenen Rumeli Kavağı, İstanbul’da bilinen en ünlü plaj olan Kilyos ve İstanbul’un akciğerleri olan Belgrad ormanıdır. Belgrad Ormanı içerisinde bulunan piknik alanları ve yürüyüş parkurları ile güzel havalarda misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır. Emirgan ve İstinye sahilini de es geçmemek gerekir gerek boğaz manzarası gerekse tarihi köşkleri de görülmeye değer. Bu köşkler uzun yıllardan beri süre gelen tarihi görüntüsünü ise düzenli olarak yapılan tadilat, boya badana ve boyacı ustalarına borçludur. Sarıyer boya badana ve boyacı ustası fiyat bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

bannermimar-05

Sarıyer Boyacı Ustası Fiyatları

Sarıyer boya badana için boyacı ustası işinde tecrübeli ve titiz çalışmaktadır. Boyacı ustası fiyatları diğer ustalara göre gayet uygundur. İşlerinizi yapan boyacı ustası işi teslim ettiğinde verdiğiniz paranın kat kat karşılığını almış oluyorsunuz. Sarıyer boyacı ustası yapacağı iş için önce sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınıza göre neler yapılmasını gerektiğini, sizin için uygun olan boya rengi önerilerini de dile getiriyor. Talepleriniz doğrultusunda size uygun bir maliyet çıkartıyor. Sarıyer boyacı ustası için size fikir verecek fiyat tablosunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sarıyer Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

İlginizi Çekebilir:

Sarıyer Boya Badana Ustaları

Sarıyer boya badana ustaları yılların tecrübeleri ustalardır. Hatta bazılarının baba mesleği, dede mesleği olan boya badana ustaları kuşaklar boyu devam ettirmektedir bu ustalıklarını. Bu tecrübelerini verdikleri her hizmet de sergilemektedirler. Bilirsiniz herkes ustayım der ama işlerinizi yaptırdığınızda çalışma alanlarında ki dağınıklık temiz çalışmama yaptıkları işten sonra bir o kadar daha iş yükü yaratmaktadır. Boya badana ustaları size oluşabilecek hiçbir iş yüküne sebebiyet vermeden gerekli tüm tedbirleri alarak kaliteli malzemeler kullanmaktadırlar. Bu malzemelerin en önemlisi boyalar olup bu boya renkleri tercih aşamasında da sizlere yardımcı olmaktadırlar. Sarıyer bölgesinde tercih edilen boya renklerini de fikir vermesi için aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

sariyer-boya-badana-fiyatlari

Sarıyer Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Boyacı ustası Sarıyer bölgesinde hizmet alacaklara önerdiği boya renkleri kişilerin zevklerine göre değişse de başlıca renkler Halikarnas, gizemli bekleyiş, sabah ışıkları ve ilk bahar kokusudur. Bu renkler ilçenin coğrafi konumunda olduğu gibi evlerin içini  de ısıtmaktadır.

gizemli-bekleyis-duvar-boyasi

Yukarı da örneğini görmüş olduğunuz gizemli bekleyiş rengi son zamanların moda renklerinden olup birçok farklı mobilya renkleri ile rahatça kombin edilebilmektedir. Genelde salonlarda tercih edilen bir boya badana rengidir.

ilkbahar-kokusu-duvar-boyasi

İlkbahar kokusu ismi gibi baharın tazeliklerini evinize taşıyarak sizlere mutlu ve huzur ortamlarda yaşamanızı sunmaktadır. Bu boya badana rengi ise genelde mutfaklarda ve çalışma odaları diye adlandırdığımız yerlerde tercih edilmektedir.

halikarnas-boya-rengi

Halikarnas denince akıllara ilk olarak boya badana rengi haricinde yazar Cevat Şakir Kabaağaçlı namı diğer Halikarnas Balıkçısı akıllara gelmekte olup ikinci sırada da Bodrum gelmektedir. Bu renk ismi gibi denizleri ve güzel koyları ile meşhur Bodrum’un akıllara gelmesinin hakkını vermektedir. Sizi sıkmayacağını düşündüğünüz taktirde evinizin her yerine uygulayabileceğiniz bir boya badana rengidir.

sabah-isiklari-duvar-boyasi

Hepimizin sabah uyandığında ilk görmek istediği ya da uyanmasına sebep olan ışıklardır sabah ışıkları. Bu ışıklar dünyamızı aydınlatırken hem de ısıtan güneş ışınlarıdır. Güneşli günlere uyanmak hepimizde bir pozitiflik yaratmakta olup sabah ışıkları boya badana rengi de evlerimizde bizlere bu pozitifliği hissettirmektedir.

Sarıyer’in En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Sarıyer’in en güzel evleri yani o ihtişamlı televizyon dizilerine de ev sahipliği yapan tarihi yalıların bulunduğu İstinye mahallesidir. Alp Yalısı, Recaizade Mahmut Ekrem Yalısı, Avşar Köşkü, Mısırlı Yusuf Ziya Paşa Yalısı (Perili Köşk olarak da bilinir), Aziz izzet Paşa Yalısı, Mediha Sultan Yalısı, Deli Fuad Paşa Yalısı ve en ünlü bölgedeki en değerli yalı olan Ahmet Afif Paşa Yalısıdır. İstinye-Yeniköy sahil yolunda bulunan yalıyı 1900-1910 yılları arasında Birinci Ferik Ahmet Afif Paşa tarafından mimar Alexandre Vallaury’e yaptırılmış. Bu tarihi yalının ilk sahibi Koca Reşit Paşa’nın kızı Ferendiz Hanım olup Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun düzenlediği ihaleyi 58 milyon liralık teklifi ile ihaleyi kazanarak günümüzdeki sahibi Suzan Sabancı olmuştur.

Sarıyer Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

sariyer-boyaci-ustasi

Sarıyer boyacı ustası ve sizlerin ihtiyacı olan en önemli şey bir araya gelmenizdir. Bunun içinde öncelikle sizlerin boyacı ustasına online keşif yaptırmanız olacak, bu keşiften sonra ihtiyaç duyulursa boyacı ustası tarafından fiziki keşif de yapılacaktır. Keşif sonucunda size bir fiyat hesaplaması yapılarak teklif yapılacaktır. Dilerseniz fiyat hesaplamayı sizde sayfamızda yapabilirsiniz. Bu konuda mutabık kalındıktan sonra sizlerin önceden belirlediği renklere ya da boyacı ustasının sizin düşüncelerinizi de dinleyerek sunacağı en kaliteli en uygun boya renklerine karar verilecektir. Karar aşamasından sonra boya badana ustalarımız müsait olduğunuz anda evinize girerek işlemlere başlamadan önce zeminleri ve eşyalarınızı koruma altına alacaklardır. Bunun yapmalarında ki en büyük sebep ise sizlere işi teslim ettiklerinde ekstra maliyete sebebiyet vermek istememeleridir. Süreç bittiğinde boyacı ustasına diğer hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yaptıkları gibi sizlerde memnuniyet ve teşekkürlerinizi iletip, evinizi ziyarete gelen değerli misafirlerinizin hizmeti nereden aldığınızı sorduğunda memnuniyetinizi defalarca dile getirip bizleri tavsiye edeceğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

İlginizi çekebilir: Boya badana nasıl yapılır?

Sarıyer Boya Badana ve Tadilat Şubemiz

Sarıyer boyacı hizmetleri için 0850 360 0626 no’lu numarayı arayabilir veya web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Erkan Öztürk

Ev dekorasyonu ve iç mimari hakkında araştırmalarımı burada sizlerle paylaşmak için gayret edeceğim.

Bizi Arayın