Silivri Boyacı Ustası Boya Badana Fiyatları

silivri-boyaci-ustasi-boya-badana-fiyatlari

Silivri, İstanbul’un il merkezine en uzak ilçelerinden birincisidir. Marmara Denizi sahilinde yer alan bu küçük ve tatlı belde İstanbul2un Avrupa yakasında bulunmaktadır. Silivri’nin tam olarak nerede olduğunu kestiremiyorsanız ufak bir bilgi verelim. Silivri, Büyükçekmece ilçemizin hemen doğusunda yer almaktadır. Silivri önemli ticaret yollarının üzerinde bulunması sebebiyle tarih boyunca önemini koruyan bir yer olmuştur. Makedonlar, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılara ev sahipliği yapmıştır. Sakinliği nedeniyle balık tutanların odak noktası olmayı başarmıştır. Balık kentin en önemli yiyecekleri arasında yer almaktadır. Hemen hemen her saatte restoranlarda taze olarak bulabilirsiniz. 193 bin nüfusa sahip ilçe İstanbul’un en çok yağış alan yerlerinden biridir. Sonbahar aylarında başlayan yağışlar kış aylarında dahada artmaktadır. Yağışlardan bahsetmemizin temel sebebi yağış yoğun olan bölgelerde dış cephe boyalarına daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Boya ve duvar çok çabuk yıpranmaktadır. Yılda bir binanızın tadilat, bakım ve boya badana işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İç cephe duvarlarını da etkileyen yağışlar rütubete yol açabilir. Yazımızın geri kalanında hem boya badana fiyatları hem de rütubet sorununa çareyi bulacağınıza eminiz.

bannermimar-03

Silivri Boya Badana Ustaları

Silivri bölgesinde hizmet sunan boyacı ustaları temiz ve hızlı çalışmalarıyla ünlüdür. Bu ustalarla birlikte olağanüstü işler çıkarabilir, duvarlarınızda şikayetçi olduğunuz sorunları çözebilirsiniz. Temiz çalışmak boya ve badana için oldukça zor görünebilir hatta bazı kişiler için imkansızdır. İyi bir teknik ve doğru bir strateji ile çalışan bir ustanız var ise temizlik sizin için sorun olmaktan çıkacaktır. Boya badana ve tadilat işleri moloz, toz ve lekeler gibi günlük temizliğin ötesinde temizlik ister. Bu durum evini boyatacak insanlar için büyük bir korkudur ve boya badana işlerini ertelemeye neden olur. Silivri boya badana ustası çalışırken önceliğini müşterisi haline getirir. Maddi veya bedensel yorgunluğunu düşündüğü için temizliğe oldukça önem verir. Eşyalı veya eşyasız tüm evlerde özen göstererek çalışır. Muşamba yardımıyla zarar görebilecek tüm yerleri koruma altına alırlar.

Silivri boyacı ustası hızlı ve pratik çözümler üretir. Tüm odalarınızda ki boya badana işlemlerini eğer duvarlarda tadilat yapacak bir sorun yoksa 1-2 gün içerisinde bitirir. Tadilat işlemi devreye girdiğinde ise 3 gün kadar bir süreç izlemektedir. Bu süreç içerisinde boya badana ustası tüm süreçleri itina ile yürütür. İşinde uzman ve sıcakkanlı ustalarımız sorunlarınızı çözmeye yönelik çalışarak hem evinizi güzelleştirecek hem de memnuniyetinizi sağlayacaktır. Sizin evinizi benimseyerek kendi evinde ne kadar titiz ise sizin evinizde de o şekilde çalışır.

0 (850) 360 0626 ‘yi arayarak 7/24 çalışan ekibimizden detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Silivri Boyacı Ustası Fiyatları

silivri-boya-badana-ustasi-fiyatlari

Silivri boya badana ücretleri ortalama olarak İstanbul’un diğer ilçeleriyle benzerdir. Evinizin oda sayısı, büyüklüğü, eşya durumu gibi faktörler boya badana fiyatlarını etkilemektedir. Bunların yanında duvarlarınızın sağlığı ve boyayı kimin temin edeceği de fiyatı etkileyen önemli faktörlerdendir. Silivri boya badana fiyatları aşağıdaki tablo aralığında değişmektedir. Üstün kaliteli ve profesyonel hizmetler sunan Silivri boyacı ustaları Evde Mimar fiyatları doğrultusunda hareket etmektedir ve asla sonradan ekstra masraflar çıkarmazlar. Sözlerinin eri olan ustalar sizlerin mutluluğu için çalışarak gönlünüzün rahat ve evinizin güzel olmasını sağlarlar.

Silivri Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Ayrıca evinizde ne kadar boya kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız sizler için harika bir modül hazırladık. Modülde sadece evinizin metrekaresini belirtmeniz yeterli olacaktır.

Yükleniyor

Silivri Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Silivri’ de sakin bir ilçe olması nedeniyle sakinlik ve huzuru andıran açık renkler daha çok tercih edilmektedir. Silivri’de bu yılın trendi buz beyazı, meltem rengi ve kum beji. Açık tonlar oldukları için evi daha geniş ve ferah gösteren etkilerinin yanı sıra ruhu  rahatlatma, arındırma ve sakinleştirme özelliğine sahiptirler. Ayrıca buz beyazı, meltem rengi ya da kum bejini tercih etmek eşyaları ve dekorasyonu ön plana çıkaracaktır. Buz beyazı ve kum beji duvar boyalarını canlı tonlarda eşyalarla kombinlemek göz kamaştırıcı olacaktır. Bu üç rengin her birini evinizde kullanırken dilediğiniz renk ile kombinleyebilirsiniz.

Ayrıca sizler için hazırladığımız buz beyazı rengi, meltem rengi ve kum beji rengi  içeriklerimize göz atarak duvar boyası örneklerimize ve kullanım önerilerimize göz atabilirsiniz.

Silivri’nin En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Silivri 22 mahalle ve 13 köyden oluşmaktadır. Yeni Mahalle, Semizkumlar Mahallesi, Selimpaşa Mahallesi, Alibey Mahallesi ve Mimar Sinan Mahallesi Silivri’ nin en popüler bölgeleridir. Silivri’ nin her köşesi eşsiz güzellikte ve her köşesi huzur doludur. Silivri ilçesinin kira fiyatları 800 – 1500 ₺ aralığında değişmektedir. Bu bölgede yapılan evler yeni sayılacak düzeydedir. Eski yapılar az bulunmaktadır çünkü yerleşim alanı olarak kullanımı son dönemde yaygınlaşmıştır.

Silivri Boya Ustası Nasıl Çalışır?

silivri-boya-badana-ustasi

Evinizi ve eşyalarınızı gösteren en önemli detay duvarlardır. Silivri boya badana ustalarımız, bunun bilinciyle evinizin duvarlarını büyük bir aşkla boyarlar. Sizin evinizde çalışırken adeta kendi evleri gibi özen gösterirler. Öncelikleri alacakları ücret değil, müşteri memnuniyetidir. Çünkü bilirler ki mutlu müşterilerden değerli hiçbir şey yoktur. Boya ustalarımız ilk başta fiyatı çıkartır ve ekstra ücret talep etmezler. Boya ustalarımız fikir alışverişi yapabileceğiniz, danışabileceğiniz tecrübeli kişilerdir. Farklı bakış açılarıyla size harika fikirler verebilirler. Hayallerinizdeki eve ve dekorasyona ulaşmanız için ustalarımız ellerinden gelen gayreti göstereceklerdir. Ayrıca boya badana işlerinde güvenlik çok önemlidir. Silivri boya badana ustalarımız evinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz güvenilir kişilerdir.

Evde Mimar ustalarının tümü belirli disiplinlerle çalışır. Her birinin dikkat etmesi gereken önemli hususlar vardır. Barış Korkmaz sizlere tüm bunları aşağıdaki videoda açıkladı. Dilerseniz göz atabilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlere Silivri boyacı ustası boya badana hizmetlerimizden, ustalarımızın nasıl çalıştığından ve  trend olan boya renklerinden bahsettik. Sizlerle çalışmamızı isterseniz 0850 360 0626’yı arayarak, web sitemizden talep oluşturarak veya info@evdemimar.com adresinden mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan merak ettiğiniz her türlü soru için yorum yazabilir, bizleri arayabilirsiniz. Yeni blog yazılarımızı okumak için bizi takipte kalın. Evde Mimar ailesi olarak sizler için daha fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

Merve Ilgaz

Ev dekorasyonu ve ev düzenlemesi ile ilgili kendimin ilham aldığı örnekleri ve modelleri sizlere içerik halinde sunmaya çalışacağım.

Bizi Arayın