Flat Duş Teknesi Kullanışlı Mı?

Mimara SorKategori: TadilatFlat Duş Teknesi Kullanışlı Mı?
Sorum Var Soru sahibi - 3 sene önce

Flat duş teknesini ustalar öneriyorlar. Sizce de faydalı olur mu, doğru bir ürün seçimi midir, bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz? Aynı zamanda siz kullandığınızda avantajları ve dezavantajları neler oldu, kısaca açıklayabilir misiniz?

1 Answers
admin Soru sahibi answered 1 sene ago

Duş tekneleri birçok modele sahip bulunuyor. Aralarından en iyisini seçmek ise bazen zor olabiliyor. Biz de sizin bu sorunuza dayanarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Umarız flat duş tekneleri ile ilgili sizlere ilham olabiliriz. Flat duş tekneleri daha sade ve minimalist durduğu için tercih edilmektedir. Özellikle banyonuz küçükse tekneli duşakabin modelleri dışında flat duş tekneleri ile birlikte sade bir görünüme kavuşabilirsiniz.
Flat Duş Tekneleri Ne Kadar Kullanışlı Tavsiye Edilir Mi?
Flat duş tekneleri sade görünümü nedeniyle tercih edilmektedir. Flat duş tekneleri direk mermer üstüne uygulanan duşakabin yöntemlerinden çok daha fazla kullanışlıdır. Evde Mimar olarak bizler duşakabinlerin kolay kullanılabilir olmasından yanayız. Düz ayak girişler her zaman daha kolay girilebilirler. Özellikle yaşlılar için düz girişler çok daha kolaydır. Kolay girilmesinin yanında boyut olarak avantajlı olması flat duş teknelerini kullanışlı kılmaktadır. Eğer farklı boyutlarda bir duş teknesi istiyorsanız flat modelleri denemelisiniz. Hijyen açısından da flat modeller daha iyi olabilir. Temizlenmesi kolay olmasının yanında kir tutma açısından da flat modeller daha avantajlıdır. Flat duş tekneleri modelleri su kaçırma potansiyeli olarak tekneli duşakabinlere göre biraz daha dezavantajlıdır. Su kaçırma ihtimali vardır. Çocuk yıkamak için ise tekneli modellerin daha iyi ve daha kullanışlı olduğunu çocuk sahipleri söylüyorlar. Bu sorumuzda size flat duş tekneleri ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Siz de konu ile alakalı merak ettiklerinizi iletişim bölümünden bize iletebilir, soru ve görüşlerinizi dilediğiniz an Evde Mimar ekibi ile paylaşabilirsiniz. İlginizi çekebilir: Teknesiz duşakabin modelleri

Bizi Arayın