Lambri Nedir? Lambri Tavsiye Eder Misiniz?

Mimara SorKategori: DekorasyonLambri Nedir? Lambri Tavsiye Eder Misiniz?
Şeyda Yılgın - 3 sene önce

Lambiri veya lambri tam olarak nasıl ifade edildiğini bilmiyorum. Fakat çevremizden lambri yaptırın diye öneriler alıyoruz. Ne yaptırmamız gerekiyor acaba? İyi midir, tavsiyelerinizi bekliyoruz.

1 Answers
admin Soru sahibi answered 1 sene ago

Lambri ev sahiplerinin çokca araştırdığı, modern dekorasyonun gözde uygulamalarından biridir. Lambri ile alakalı size cevaben hem örnekler hem de açıklayıcı bilgileri vermeye çalışalım.
Lambri Nedir?

Lambri, ev içlerinde ahşap veya mermer kaplama ile oluşturulan duvar bölümleridir. Duvarın kaplama biçimine lambri denir. İç mimari de dekorasyon amacı ile kullanılır. Bir panel kaplama sistemi olarak da nitelendirilebilir.


Lambri Kullanışlı Mı Tavsiye Eder Misiniz?
Lambri, dekorasyonda elinizi güçlendirecek hoş çalışmalar arasında yer almaktadır. Özellikle evinizde farklı şeyler yapmak istiyorsanız ve farklı atmosfer yaratmak istiyorsanız lambri kaplamaları deneyebilirsiniz. Tv ünitelerine, salonların girişlerine veya yatak odalarına lambri çalışmaları yapabilirsiniz. Evde Mimar olarak ise banyolarda farklı bir dekorasyon tarzı ile sizlere lambri modellerini önerebiliriz. Ülkemizde lambri örneklerini en fazla ofislerde görürüz. Ofisler için son derece güzel bir ortam yaratılmasına olanak tanır. Kaliteli duruşu ve hoş görünümü ile mekanları güzelleştirmektedir. Lambri çalışmaları eğer güzel ışıklandırılırsa çok daha güzel bir dekorasyon oluşmasına yardımcı olur. Evin tümünü lambri uygulamaları ile şekillendirmek ise villara özeldir. Villalarda hoş dekorasyon yaratabilmek için tüm ev lambri kaplamalar ile tasarlanabilir. Eğer yeterince genişlik varsa bu durum da güzel bir dekorasyon yaratabilir. Siz de evinizde veya ofisinizde lambri uygulamaları yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, Evde Mimar ekibi ile dilediğiniz an irtibat kurabilirsiniz. İlginizi çekebilir: Duvar kaplama panelleri  

Bizi Arayın