Sultangazi Boyacı Ustası Boya Badana Fiyatları

sultangazi-boya-badana-hizmetleri

Sultangazi, İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan 16 mahalleli bir ilçedir. İlçe olmadan önce Gaziosmanpaşa’ya bağlı bir mahalle iken alınan kararlar neticesinde Gaziosmanpaşa’ya bağlı 14, Eyüp ve Esenler’e  bağlı birer mahallenin katılımıyla kurulmuştur. Sultangazi ilçesinin m²  yüz ölçümü bakımından İstanbul’da ki ilçeler arasında 19. sıralamaya sahip bir ilçemizdir. 16 mahalleden oluşan Sultangazi ilçesinde Alibey baraj gölü, Cebeci taş ocakları ve birkaç küçük akarsu bulunmaktadır. Sultangazi ilçesi doğusunda Eyüp, batısında Esenler, güneyde Gaziosmanpaşa ve kuzeybatıda Başakşehir ilçeleriyle sınırları oluşturmaktadır.Sultangazi ilçesinde genellikle modern kullanışlı yeni binalarıyla ön plana çıkmaktadır.Bu sebeplerden dolayı Sultangazi ilçesini yaşam sürdürmek için iyi bir  ilçe olmasını sağlamaktadır ve yeni binaların yapımı hızla devam edip refah bir ortam sunulmaktadır.Boya badana hizmetleri  daha çok yaz mevsiminde tercih edilmektedir.Bu içeriğimizde siz değerli ev sahiplerimize Sultangazi boya badana sürecinin  nasıl işlendiğini fiyat bilgisi ve diğer hizmetlerimiz hakkında  detaylı olarak bilgiler vericez.

bannermimar-03

Sultangazi Boyacı Ustaları

İstanbul’un yeni yerleşim yerlerinden olan Sultangazi yeni yapılan ve devam etmekte olan binalar, evler sayesinde hızla gelişmeye devam etmektedir ve insanlar için cazip yaşanabilir bir ilçe olma yolunda hızla ilerlemektedir.Bu nedenle modern yeni yapılara işinde profesyonel ve tecrübeli boya badana ustaları ile siz değerli ev sahiplerimize Evde Mimar olarak hizmet vermekteyiz. Boyacı ustalarımızla birlikte temel ilkemiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Sultangazi boya badana ustaları tecrübe ve bilgi birikimleri doğrultusunda seçilerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Temel olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkardıkları için herhangi bir sorun veya güvensizlikle karşılaşmanız imkansızdır. Sultangazi boya badana ustalarımız son derece titiz, düzenli, planlı ve koordineli bir şekilde çalışmaktadır bu da müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Sultangazi Boyacı Ustası Fiyatları

Sultangazi ilçesindeki boya badana fiyatları oturduğunuz evin m² büyüklüğüne, oda sayısına ve duvarın durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Boya badana hizmeti için size profesyonel bir ekipten oluşan hizmet sağlıyoruz. Sizin için sunduğumuz online keşif sayesinde evinize en uygun boya badana fiyatını zaman harcamadan daha kısa sürede Evde Mimar’ı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Siz değerli ev sahiplerimize Sultangazi ilçesi boya badana fiyatları hakkında fiyat tablosu oluşturduk ortalama fiyatlar hakkında aşağıdaki tablodan bilgi alabilirsiniz. Ortalama fiyat tablosu şu şekildedir:

Sultangazi Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Tabloda da gördüğünüz gibi bu fiyatlar ortalama bir rakamdır evin durumuna eşyalı olup olmaması, oda sayısı evin yüz ölçümüne bağlı olarak fiyat değişikliği gösterebilir. Fiyatlar hakkında yardım almak eve sorularınız için Evde Mimar fiyat hesapla seçeneğini seçerek evinizin özelliklerine göre fiyatları öğrenebilirsiniz.

Sultangazi Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Evin ferahlığı, dekorasyonu renk seçimiyle uzun bir yolculuğa başlar. Seçtiğimiz renklere göre evin havasını dekorasyonunu değiştirebiliriz. Sultangazi ilçesinde ise evlerde daha çok koyu renkler tercih edilmektedir. Fakat yeni yapıtların artmasıyla renk olarak yeni farklı  bir yapıya geçmeye başlamıştır. Bu da ilçenin farklı bir havada olmasını sağlamaktadır. Bu renkler bulunan mahalle, caddeye göre farklılık göstermektedir. Sultangazi ilçesinde genel olarak kum beji, buz beyazı, tütün rengi ve gümüş grisi tercih edilmektedir.

kumbejirengi

Kum beji rengi modası asla geçmeyen her evde her odada rahatlıkla kullanabileceğiz renk türüdür. Birçok mobilya eşya ve halıyla kolay uyum sağlaması yüzünden en çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Evinizi abartıdan uzak şık sade bir şekilde yansıtıcaktır. Kum beji evinizin duvarlarını süslemeyi bekliyor.

buzbeyazirengiduvarboyasi

Buz beyazı rengi mavinin, yeşilin ve beyazın buluştuğu eşsiz renk bir renk tonudur. Buz beyazı rengi açık bir renk olduğu için sıcak bir havası olan bir renk tonudur. Herkes tarafından rağbet görülen bir renk çeşididir. Buz beyazı diğer beyaz renklerin aksine daha çok ferahlık daha çok yumuşak ve dinlendirici bir etki sağlıyor. Buz beyazı rengi salon ve oturma odaları için tercih edilebilir.

gumus-grisi-duvar-boyasi

Gün geçtikçe gri renginin artık duvarlarımız da yer aldığını görmekteyiz. Gümüş grisi ise diğer gri renklerden farklı olarak odalara ayrı bir hava vermektedir duvar renginin odalara klasik bir hava katmasını isteyenler düşünmeden gönül rahatlığıyla bu rengi seçebilirler. Sadeliktan yana olanlar için tercih edilebilir renkler arasındadır.

Sultangazi’nin En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Sultangazi bulunduğu konum itibariyle İstanbul’un göbeğinde merkezi bir konumdadır. Gelişen toplu taşıma sayesinde önemli bir ilçe haline gelmeye başlamıştır. En önemli özelliklerin biri içerisinde tarihi bir doku bulundurmasıdır. İlçe de küçük akarsular ve baraj bulunmaktadır. İlçede bulunan evler konfor ve genişlik bakımından üst sıralarda yer alır bu da yaşanmak için tercih edilen bir ilçe haline getirmiştir. 16 mahalleden oluşan Sultangazi’nin başlıca yaşanacak yerleri Merkez mahallesi, Sultançifliği mahallesi ve Cebeci mahallesidir. Kira fiyatları ise 1000 ₺’den başlayarak 3000 ₺’ye kadar değişiklik göstermektedir. Genel olarak yaşanabilecek önemli ilçelerden biridir nüfus yoğunluğu her geçen gün artmaktadır. Bu da Sultangazi ilçesini yaşanabilir rahat, konforlu bir ilçe haline getirmiştir.

Sultangazi Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

Sultangazi boyacı ustalarımız profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.Titizlik, güvenirlik ve müşteri isteğine göre iş planlanır. Gerek kaliteli malzeme kullanımı gerek kaliteli çalışma işçiliği profesyonel bir ekiple birleşince ortaya harika bir işçilik çıkmaktadır. Avantajlı fiyatlar işin kısa sürede hummalı bir çalışma ve  profesyonelce halledilmesi Sultangazi boyacı ustalarını diğer boyacılardan ayırmaktadır. Sultangazi boyacı ustaları siz değerli misafirlerimiz için en iyisini düşünüp en güzel şekilde evinize kavuşmanızı hedeflemektedir. Bu yüzden Sultangazi boyacı ustaları sizin için en doğru tercih olacaktır.Evinizdeki eşyalara özen göstererek titizlikle çalışılmaktadır ve en kısa sürede eviniz teslim edilir. Kalite, güven, güzel bir işçilik ve işin kısa sürede bitmesi sizin için önemli değerlerden ise Evde Mimar sizin için doğru adres.

sultangazi-boyaci-ustasi

Bu içeriğimizde siz değerli misafirlerimize Sultangazi ilçesi ve Sultangazi boya badana hizmetleri ve sürecin nasıl işlendiği hakkında bilgi vermeye çalıştık. Dilerseniz daha net bilgiye ulaşmak için Evde Mimar sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Arayın