Suntalam Fiyatları ve Evde Kullanım Önerileri

Öne-Çıkan-Görsel

Doğal yapılı malzemelerin ev dekorasyonunda, mobilya ve eşyalarda kullanımının artmasıyla birlikte ahşap, cam ve mermer gibi materyaller popüler hale geldi. Yüksele İskandinav, Country ve Rustik Tarzların da bunda payı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Doğal yapılı malzemeler, her ne kadar dekorasyonda çok gösterişli ve güzel dursa da fiyat olarak diğerlerinden her zaman daha pahalılar. İşte tam bu noktada diğer materyaller kadar doğal görünüme sahip olup, hem de onlardan çok daha ucuz olan suntalam kurtarıcımız oluyor. Artan teknolojik gelişmelerle birlikte eskiye göre çok daha dayanıklı ve kaliteli suntalam bulmak mümkün. Üstelik suntalamı evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Detaylara dalmadan önce gelin suntalam fiyatlarına bir göz atalım.

Suntalam Fiyatları

Ev dekorasyonunu sıkça gördüğümüz suntalam, hemen hemen her mobilya ve eşyada da ana malzeme olarak karşımıza çıkıyor.  Suntalam mobilyaları hazır alabileceğiniz gibi kendi hayalinizde tasarladığınız mobilyaları da bir marangoza yaptırabilirsiniz. Çok pahalı bir madde olmadığı için de uygun fiyatlarla hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürmek mümkün. Suntalam fiyatları, plakanın kalınlığına göre değişiklik göstermektedir. Suntalamın kalınlığını kullanacağınız yere ve mobilyaya göre seçmeniz, en doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Küçük sehpa ve komidin gibi çok fazla kullanılmayacak ve üzerine ağırlık konulmayacak mobilyaları ince bir plakadan seçerek daha hafif ve taşıması kolay ürünler elde edebilirsiniz. Şimdi suntalam plaka fiyatlarını birlikte inceleyelim!

Malzeme Kalınlık Plaka/Fiyat
183 x 366 Suntalam 8 mm 1/160TL
183 x 366 Suntalam 18 mm 1/210TL
183 x 366 Suntalam  30 mm 1/325TL
210 x 280 Suntalam 8 mm 1/140TL
210 x 280 Suntalam 18 mm 1/185TL
210 x 280 Suntalam 30 mm 1/200TL

Suntalamı Evde Kullanabileceğiniz Alanlar

Modern ve tarz göründüğü için suntalam dekorasyonda çok sık kullanılmaktadır. Bazen bir kitaplık olarak, bazen bir duvar olarak bazen de bir masa olarak görmeniz mümkün. Suntalam, rengi ve yapısı gereği dikkat çekici ve gösterişli durduğu için odanın hangi bölümünde kullanacağınıza karar verip, geri kalan dekorasyonu ona göre tamamlamanız daha doğru olacaktır.

Suntalamı sadece belli bir bölümde kullanarak daha ferah ve aydınlık yaşam alanları oluşturmanız mümkün. Ne kadar güzel ve modern dursa da dekorasyonda aşırı suntalam kullanımı daha kapalı ve boğucu bir görünüm elde etmenize neden olacaktır.

Son zamanlarda suntalam kitaplık ve mobilyalar, ev dekorasyonunda sıkça kullanılmaktadır. Modern, İskandinav ve Country tarzlara uyacak şekilde birçok türü yapıldığı için suntalam mobilyalar kolayca bulunabilir hale getirdi. Kitaplık, sehpa ve konsol gibi daha dekoratif amaçlı kullanılan, üzerinde çok fazla yük taşımayacak mobilyalarda suntalam kullanmak daha doğru olacaktır. Böylece mobilyalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanız mümkün olur. Yapısı gereği diğer doğal materyallere göre suntalamın daha yumuşak bir yapısı vardır.

Suntalamın en çok kullanıldığı ve yakıştığı alanlardan biri de şüphesiz mutfaklar. Farklı ve gösterişli durmasıyla mutfağınız diğerlerinden kolayca ayrılacak! Suntalam mobilyaların uzun ömürlü olması için suya temastan kaçınılması gerek. Bu yüzden ıslanacak yüzey ve alanlarda suntalam kullanılmamalıdır. Mutfak tezgahı yerine, mutfak kapaklarını suntalam yaparak mutfağınızı modern ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

İlham alabileceğinizi düşündüğümüz diğer suntalam kullanım alanlarını sizin için listeledik. Gelin birlikte göz atalım!

İlginizi çekebilir: Evinizi Güzelleştirecek Badana Boya Renkleri (20 Renk)

Bu içeriğimizde size suntalam fiyatlarından ve evde kullanabileceğiniz yerlerden bahsettik.  Evlerinizi daha iyi hale getirmeniz için size ilham olacak bu mobilyaları siz de inceleyebilir, sizin için en iyisini tercih ederek hayal ettiğiniz eve sahip olabilirsiniz. Ev dekorasyonuna dair daha fazla bilgi sahibi olmak için diğer blog yazılarımıza göz atabilir ve aklınıza takılan bütün sorularınız için ekibimizle ne zaman isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Özgün Sert

Büyük ilgi duyduğum ev dekorasyonuyla ilgili trendleri ve beğendiğim fikirleri sizinle paylaşacağım.

1 yorum

  1. Tam suntalam mobilyaları araştırırken bu yazıya denk gelmek güzel oldu. Çok güzel örnekler var, bayıldım 😀

    23 Aralık 2019, 12:39

Bizi Arayın