Tadilat ve Dekorasyon İşleri-Uygulama Örnekleri

Herkes evinde dekorasyon bazlı değişikliğe gitmek ister. Özellikle yeni eve çıkanlar, yeni evlenenler başta olmak üzere evin iç dizaynına çok önem verilir. Evlerin iç dizaynı her insanın tarzına göre bir değişkenlik değeri vardır. Yeni eve girecekler için de tadilat ve dekorasyon oldukça geniş bir öneme sahiptir.

Tadilat ev sahipleri için biraz zorlu ve uğraşmalı bir sonuç doğurabiliyor ama burada önemli olan hizmet aldığınız firmaları iyice araştırmış olmanızdan ve doğru adresi bulmanızdan geçiyor. Bizim sizlere tavsiyemiz evde yapılacak işlemleriniz için tanıdık yoluyla hallettirmeye çalışmaktansa internetten güvenilir adresler bulmanız olacaktır. Gelin beraber evlerde nasıl tadilat olabiliyor ve ne gibi dekorasyonel değişikler oluyor yakından inceleyelim.

İlginizi çekebilir:Birbirinden Güzel Müstakil Ev Modelleri ve Dekorasyon Örnekleri 

Banyo Dekorasyon ve Tadilat Örnekleri

Evlerde genellikle ikinci planda bırakılan ve acil durumlarda kullanılan küçük tuvaletlerinizi şık bir dekorasyonla pratik ve her zaman kullanılır hale getirmek mümkün. Genellikle basit malzemelerin ve klasik renklerin kullanıldığı bu alanlarda alışılmışın dışına çıkarak fark yaratabilirsiniz.

Genellikle karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de genellikle dar ve kullanışsız tasarlanan banyolarda geniş alan yaratarak hem modern bir görünüm yaratmak hem de kullanışlı ve bol malzeme alabilen mobilyalara yer vermektir. Bunun için banyonuzda bulunan az ve birbirinden bağımsız alanları bir araya getirerek büyük farklar yaratabilir ayrıca geniş saklama alanları elde edebilirsiniz. Örneğin musluk altlarını ve ayna arkalarını dolap olarak kullanarak daha çok eşyaya alan açabilir, zeminde fayans yerine parke kullanarak istediğiniz modern görünüme bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyon ve Tadilat Örnekleri

Ev değişikliği dendiğinde akla ilk gelen uygulama genellikle amerikan mutfağa geçiş oluyor. Sıklıkla karşılaştığımız dar ve kullanışsız mutfak tipleri, etrafındaki anlamsız duvarları geride bırakarak yerine şık ve kullanışlı tezgahlara bırakıyor. Ayrıca küçük mutfak ve açık renk kullanma zorunluluğu ikilemesini geride bırakarak koyu renklerin keyfini çıkarmanızda hiçbir sakınca yok! Tek yapmanız gereken zıtlıklardan yararlanıp istediğiniz koyu renkli dolapların altına ferahlatıcı bir duvar rengi seçmek. Eğer siz de mutfağınızın küçük olmasından yakınıyorsanız sizin için hazırladığımız alternatif mutfak önerilerine bir göz atın!

“Mutfağım zaten açık ama eşyalarıma yer bulamıyorum!” diyorsanız, anlamsız boşluklardan yararlanıp tezgahınızı genişletebilirsiniz. Böylece hem başıboş tabaklara bir yer açılacak hem de masa yerine geniş tezgahınızı kullanarak salonunuzda geniş bir alan açacaksınız.

Salon Tadilat ve Dekorasyon Önerileri

Artık büyük ve geniş salon modasını geride bıraktık. Günümüzde kullanışlı ve modern salonları tercih ediyoruz. Küçük dokunuşlar, sade tasarımlar ve rahat bir kanepe ile siz de kendinize konforlu bir alan yaratıp televizyonda bir film açabilir veya uzanıp bilgisayarınızdan günlük çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Öğrencilerden çocuklu ailelere kadar herkese kucak açan L koltuk modeli hem yerden tasarruf sağlıyor hem de şık bir tasarım sunuyor. Artık küçük ama ferah salonlarınızın tadını çıkarabilirsiniz!

Ev İçin Boya Badana

Evlerimizin güzelliğini ön plana çıkaran evin güzel ve düzgün boyasıdır. Evlerin üstün körü boyanması evinizin güzelliğini sekteye uğratacak durumlardır. Boya badana sürecinde firma kadar boyacı ustasının çalışması da çok önemlidir. Dilerseniz buradan evinizin rengi için örnek alabilirsiniz.

Ayrıca;

Sizin İle Doğru İletişimi Kurabilen Boyacı Ustaları İle Çalışın

Günümüzde doğru boyacı ile çalışabilmek çok önemlidir. Özellikle gün geçtikçe iletişim ve doğru anlaşabilmek daha da önemli hale gelebiliyor. Siz eğer açık açık ne istediğinizi belirtmezseniz ustalar da kendi anladığı kadarı ile boya badana sürecini devam ettiriyor.

Boyacı Ustasına Nasıl Güveneceğim?

Her gün tonlarca kötü haberler duyuyoruz televizyonlarda. Evinize aldığınız kişiler çok önemlidir. Boyacı ustaları yolda gördüğünüz sokak direklerinden bulmaktansa düzgün bir firma ile çalışacağınız ustaları bulabilirsiniz. Bu sayede eviniz için hiç bir sorun teşkil etmez.

Asma ve Gergi Tavan Yapımı

Günümüz evlerinin yeni esin kaynağı geçmişten gelen evler oluyor. Geçmişe duyulan özlemden kaynaklanan ev modası sonucu asma ve gergi tavanlar oldukça revaşta olan bir uygulamadır. Ne yazık ki günümüzün evleri, eski evleri kadar güzel değil. Bu yüzden ev dekorasyonu modası eski eşyaları ve evleri örnek aldığından dolayı asma tavanlar oldukça popüler. Asma ve gergi tavanlar ev tavanının en güzel bir dekorasyonel çalışmasıdır. Siz de evinizde bu hizmeti uyguladığınızda evinizin havasının bir anda değiştiğine şahit olacaksınız.

Hangi Tarz Asma ve ya Gergi Tavan Uygulamalıyım?

Asma tavan ve gergi tavan uygulayabilmeniz için evinizde bulunan eşyalarınızın her ince detayı çok önemlidir. Evinizin dekorasyonunu tamamlayan eşyalarınız kesinlikle tavanınız ile uyum içerisinde olmalıdır.

Alçı ve Alçıpan Yapımı

Tadilat olayına girmeden direk ustalar sayesinde kurulabilen alçı ve alçıpan tavanlar eski evlerden günümüze yansıyan parçalardır. Bu hizmetin modern halini bir çok evde sıklıkla görebilmekteyiz.

Evime Uygun Alçı ve Alçıpanı Nasıl Seçeceğim?

Doğru öneriler ile aksiyona geçebilmek çok önemli. Sizler de evinizdeki eşyaların tarzına göre ya da yeni evinizde nasıl bir tarz yaratmak istediğinize bağlı olarak bu hizmet değişmektedir. Dilerseniz size yardımcı olması açısında buraya tıklayarak alçı ve alçıpan örneklerini çeşitli bir şekilde görebilirsiniz.

Özel Dolap Yapımı

Her eve özel dolap yapımı Evde Mimar tarafından uygun ve estetik bir şekilde uygulanabiliyor. Özellikle mutfak ve banyolarda kullanabileceğiniz bu dolaplar sayesinde ortadan kalkan bir sürü eşyanızı pratik bir şekilde dizebilirsiniz. Evinizin tarzına uyumlu olarak özel dolap yapımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Parke ve Fayans

Parkeler ve fayanslar da günümüzde dekorasyon amaçlı uygulanan diğer bir dekorasyonel anlamda oluşan çalışmalardır. Her tarza uygun parke ve fayans örnekleri vardır. Buradan fayans modellerini daha da ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplamanın Yeni Hali

Şık bir görünüm için epoksi zemin kaplama uygulamasını muhakkak denemelisiniz. Sürtünme, aşınma ve kimyasallara karşı dayanıklı olan bu uygulamayı neden kullanmanız gerektiğine dair detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz çerçevesinde bizleri her daim iletişim kısmımızdan arayıp öneri ve ya hizmet alabilirsiniz.

Güzel evler sizinle olsun,

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın