Tarzınıza Göre Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri ve Örnekleri

Beyaz mutfak dolapları günümüzde mutfaklarda en çok tercih edilen mobilyalardır. İnsanlar kendi tarzlarına uygun olarak beyaz mobilya modellerini sıkça tercih etmektedir. Evlerin mutfaklarına da çok yakışan renk olan beyaz mutfak dolapları her mutfak boya badana rengine de çok yakışmaktadır. İster mutfağınız kırmızı olsun ister mavi olsun beyaz mutfak dolapları modelleri mutfaklara çok yakışmaktadır. Ayrıca buradan da mutfağınızda uygulamak istediğiniz mutfak duvar boya örnekleri mevcuttur. Mutfak dolabı modellerinin farklı çeşit ve kullanımlarını görmek içinse bu yazımızı inceleyebilirsiniz: Evinize Özel Mutfak Dolabı Modelleri ve Tasarımları

Şimdi mutfaklara çok yakışan siyah beyaz mutfak dolabı modellerini inceleyelim. Beyaz mutfak dolabının yanında en çok tercih edilen modellerden biridir siyah beyaz desenli mutfak dolabı.

Siyah Beyaz Desenli Mutfak Dolabı Modeli

Siyah beyaz desenli mutfak dolabı modelleri, mutfaklarda sadece beyaz dolap kullananlara alternatif olarak popüler olmuştur. Siyah ve beyazın cool görünüşünden doğan bu modeller gün geçtikçe evlerde daha çok kullanılıyor ve popüler olmaya başlıyor. Beyazın masumiyeti ve sadeliği ile siyahın gücü ve tutkusunun birleşimi mutfaklarda hayat buluyor. Bu iki rengin zıtlığından faydalanarak sizler de mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. Bu mutfak dolabı modellerini evinizde rahatlıkla uygulamak için örnek alabileceğiniz bir takım modeller gösteriyoruz.

siyahbeyazdesenlimutfakdolabimodelleri

Minimalist Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Beyaz mutfak dolaplarını kullanmak isteyenler minimalist tarzı benimseyebilirler. Genelde minimalist tarzı benimseyen insanlar beyaz renkler kullanmaya gayret gösterir. Bu yüzden mutfaklarında da çok fazla eşya kullanmak istemeyeceklerinden dolabı minimum eşya ile kendilerini sınırlandırırlar. Beyaz mutfak dolapları da onlar için en güzel parçalardır.

Modern Beyaz Mutfak Dolabı Modeli

Minimalizmde beyaz renginin öneminden bahsetmiştik. Aynı şekilde mutfağını modern çizgide döşemek isteyenler de beyaz mutfak dolaplarını doğru bir şekilde kullandıkları takdirde modernizmin en güzel halini evlerinde yansıtmış olacaklar.Modern mutfak tasarımlarında keskin hatlar ve sadelik ön plandadır. Beyazın da ön plana çıktığı modern tasarımları sizlere fikir verebilmesi için paylaşıyoruz.

Eski Tarzda Beyaz Mutfak Dolabı Örnekleri

Beyaz mutfak dolabı modelleri belki de en çok eski tarz tasarımlara yansıyor. Evlerin mutfaklarında da en çok tercih edilen tasarımlar bunlardır. Vintage tarzı ile beyaz rengin kontrastı geçmişten esintileri mutfağa taşıyor. Beyaz rengin asilliğini öne çıkaran bu vintage tasarımlar bizim de en beğendiğimiz kategorilerden.

Sizler için tarzlara göre beyaz mutfak dolabı modellerini paylaştık. Sizin de beğendiğiniz ve evinizde uygulatmak istediğiniz beyaz mutfak dolabı modelleri olursa bizimle her an iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca öneri de alabilirsiniz. Evinizde kararsız kaldığınız bir tasarım ya da aklınızda kararsızlık yaşadığınız model varsa bizleri arayabilirsiniz. İç mimarımız sizler için öneri oluşturuyor olacaktır.

İlginizi Çekebilir; Evinize Özel Mutfak Dolabı Modelleri ve Tasarımları 

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın