Tekirdağ Boyacı Boya Badana Ustası

Tekirdağ 11 ilçesi, 1 milyona yakın nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık 23. şehridir. Sahil kısımlarındaki tatil beldeleri, iç kesimlerindeki sanayileşme ile her mevsim göç almasına rağmen sakinliğini koruyabilmiş, sıcacık insanları barındıran en yaşanılası şehirlerindendir ülkemizin. Dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden Forbes Tekirdağ’ı 2016 yılında yaptığı “İş Yapmak ve Yaşamak İçin İdeal Şehir” araştırmasında 4. Sıraya yerleştirmiştir.

Tekirdağ Boyacı Ustası Seçimi

Bu kadar büyük ve gelişmekte olan bir şehirde de haliyle birçok ihtiyaç oluyor. Bunların en önemlilerinden biri boyacı ustası ihtiyacı. Boyacı ustası seçimi Tekirdağ’da da çoğu yerde olduğu gibi kulaktan kulağa ve tanıdık tavsiyesiyle yapılıyor. Ancak burada ustanın her işini aynı kalite ve titizlikte yapıp yapmadığından ve verdiği fiyatların neye bağlı olduğundan emin olamıyoruz. Evde Mimar olarak garantili ve güvenilir hizmet anlayışımızla Tekirdağ’da da sizlerleyiz.

Boyacı ustası seçerken öncelikle dikkat etmemiz gereken şey boya badana ustasının işini ciddiye aldığını bilmektir. Usta odaların duvarlarına farklı renkleri sürmekten daha öte bir şey yaptığının bilincinde olmalıdır. Boya badana ustaları sizin en çok vakit geçirdiğiniz, en çok gördüğünüz yerleri güzelleştirmek için çalışıyorlar aslında. Oturma odası, yatak odanız, mutfağınız ya da çocuk/bebek odası farkında olmasak da hayatımızı en çok buralarda geçiriyoruz. En güzel çocuk odası duvar fikirleri için “Çocuk Odası Duvar Boyası Renkleri ve Dekorasyon Örnekleri” yazımızı inceleyebilirsiniz. Bu noktada boya badana ustasının her şeyden önce sizin isteklerinizi doğru bir şekilde anlaması ve istekleriniz ve onun yapabilecekleri doğrultusunda tutarlı bilgiler vermesi gerekmektedir.

İşinin ehli bir usta her şeyden önce evinizi bir iç mimar gözüyle değerlendirir ve yapılabilecekleri odanın şekli konumu, ışık alma durumuna göre size bilgi vermelidir. Bu aşamadan sonra her iki tarafta hangi tür, renk boyanın uygulanacağı ne kadar alınacağı ve fiyatı konusunda anlaştıktan sonra boya badana ustası duvarlarda yapılması gereken tadilat işlemlerini belirlemelidir. Tamirat/tadilat işlemleri yapıldıktan sonra boya badana işlemine geçilebilir. Burada eşyalar boyanacak odadan çıkarılabilir ya da eşyaların üzerleri ve yerler naylon ile örtülerek boyanın damlaması ya da zarar vermesi engellenmiş olur.

Tekirdağ Boya Badana Fiyatları

Tekirdağ’da fiyatlar pek değişmiyor hemen hemen her yer ile aynı. Bölge, şehir farketmeksizin aynı hizmeti verdiğimiz boya badana çalışmalarının fiyatını aşağıda bulabilirsiniz.

Tekirdağ Boya Badana Fiyatları Eşyasız Eşyalı
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Tekirdağ Boya Badana Ustasının İşi Bitti Peki Sonra?

Boyacı ustasının tüm bu aşamalardan sonraki tutumu da önemlidir. İçinize sinmeyen herhangi bir durum olursa karşınızda derdinizi anlatabileceğiniz bir muhatap bulmak insanı “Benim adım Hıdır elimden gelen budur.” tepkisinden daha fazla rahatlatır. Biz yaptığımız her işin arkasında duruyor ve sizlere hesap sorma hakkını veriyoruz. Yaptığımız her iş için de 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Tekirdağ’da ki yerel boyacı ustaları üzülerek söylüyoruz ki bunu yapamıyor ve bu yüzden birçok müşteri mağdur oluyor. Bu gibi ufak pürüzlerle uğraşmadan bir tıkla bize ulaşabilir, online keşif yaptırabilir ve çıkıp sahilde kahvenizi içip bir de Namık Kemal Müzesini gezerken evinizi güvenle boyatabilirsiniz!

tekirdag3

Bu yazımızda sizlere Tekirdağ ilindeki boya badana çalışmalarından ve ustaların genel tutumundan bahsettik. Umarız beğenmişsinizdir. Fikirlerinizi bizimle “Yorum Yap” kısmından paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Boya badana ustası

Tekirdağ’da Neredeyiz?

Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz! 🙂

 

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın