Tuzla Boyacı Ustası Boya Badana Fiyatları

tuzlaboyabadanafiyatlari

Tuzla’ ya taşınacaksınız ve boyacı ustasına mı ihtiyacınız var? Tuzla’ da yaşıyorsunuz ve evinizin dekorasyonundan sıkıldığınız için yenilemenize yardımcı olacak, yetenekli bir boya badana ustası mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz! Evdeki en büyük yenilenmeyi sağlayan ve zorlu bir karar olan boya badana tadilatlarında boyacı ustalarına büyük işler düşmektedir. Yaptığınız değişiklikte ve seçtiğiniz rengin görünümünde boya badana ustası oldukça önemlidir. Bu yüzden seçerken çok dikkat edilmesi ve hayalinizdeki ev dekorasyonuna sizi kavuşturacak bir boyacı ustasını seçmek oldukça önemlidir. Biz de bugün  İstanbul’ un Tuzla ilçesinde boyacı ustası arayan ve boya badana fiyatlarını merak edenler için bir içerik hazırladık. Tuzla boya badana fiyatları ve ustalarına dair ihtiyacınız olan bütün bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Eğer hazırsanız, başlayalım!

bannermimar-03

Tuzla Boya Badana Ustaları

İstanbul’ un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Tuzla’ da çok fazla yeni site ve kentsel dönüşüm projeleri yapılmaktadır. Bunlar da boya badana ustalarının çok farklı tarz ve yenilikteki ev dekorasyon işlemlerinde deneyim kazanmasını sağlamıştır. Bu yüzden boya badana ustasıyla anlaşırken sizin yaptırmak istediğiniz işlemde deneyim sahibi olduğunu bilmeniz, içinizin daha rahat etmesini sağlayacaktır. Deneyimleri ve bilgileri sayesinde sizin isteklerinizi dinleyip, evinizi analiz ettikten sonra yapacağı önerilerle hayal ettiğinizden çok daha güzel bir dekorasyona kavuşabilirsiniz. Boyacı ustasının yardımıyla evinizi olduğundan daha büyük ve aydınlık göstermeniz mümkün.

tuzla-detayli-boya-badana-islemleri

Tuzla boya badana ustaları son derece planlı ve düzenli çalışmaktadır. İyi bir boyacı ustasının planlı olması oldukça önemlidir. Eğer evinizde birden fazla tadilat yapıyorsanız, boya badana işlerinin aksaması diğer tadilat işlemlerini de engelleyebilir. Belli bir programı takip eden boyacı ustaları size en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmek için çok sıkı çalışmaktadır. El sıkışmadan önce konuştuğunuz günde işe başlayıp, konuştuğunuz günde ve şekilde işi teslim edeceğinden şüpheniz olmamalı.

Son olarak Tuzla boyacı ustaları çok güvenilirdir. Özellikle tadilat sırasında evinde bulunamayacak insanlar için bu oldukça önemli bir noktadır. Anlaşmadan önce sizi anladığını ve neler yapabileceğini söylediği gibi biten işte de bunu görmüş olursunuz. Sadece işi almak için yapamayacağı bir projeyi kabul etmez. Onlar için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir ve referansların bu sektörde ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar. Ayrıca boya badana ustaları fiyat vermeden önce evi detaylıca inceleyeceği için iş bitiminde herhangi bir sürprizle karşılaşmanız mümkün değildir.

Tuzla Boyacı Ustası Fiyatları

Tuzla boyacı ustası fiyatları, İstanbul genelindeki fiyatlarla benzerlik göstermektedir. Evinizin eşyalı ya da eşyasız olması fiyatıı etkilediği gibi fiyatları değiştirecek diğer etkenler de mevcuttur. Yaptıracağınız işleme ve boyaya duvarınızın hazır olması ya da olmaması bunlardan biridir. Duvarlarınızdaki rutubet, pürüz ya da küf gibi problemler biten işin görünümünü etkileyeceği için  boyama işleminden önce mutlaka düzeltilmesi gerekir. Bu yüzden anlaşmadan önce boya badana ustasının evi gelip detaylıca incelemesi ve ona göre fiyat vermesi önemlidir. Bir fikir olması için Tuzla ilçesindeki ortalama boya badana fiyatlarını evlerin büyüklüğüne göre listeledik. İşte ortalama fiyatlar şu şekildedir:

Tuzla Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Ücretsiz Online Keşif ile kendi eviniz için kolay bir şekilde fiyat hesaplayabilirsiniz.

Tuzla Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

İçinde bulunduğumuz 2020 yılının da en popüler renklerinden olan zeytin yeşili rengi en çok tercih edilen renklerin başında geliyor. Gösterişli ve şık duruşundan dolayı modern ve şık ev dekorasyonunu tamamlamak için bu rengi kullanabilirsiniz. Bordo ve lacivert gibi çarpıcı renklerle birlikte kullanarak daha etkili bir görüntü yaratabilirsiniz. Bir diğer tercih edilen renk ise sisli mavi rengidir. Bu rengi kullanarak huzurlu ve tatlı bir görünümü evinizde yakalayabilirsiniz. Özellikle yatak odası ya da çalışma odası gibi odaların duvarlarında bu rengi kullanarak daha dingin ve insan psikolojisini olumlu yönde etkileyecek bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Boya badana renginize karar veremiyorsanız aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Tuzla’nın En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

İstanbul’ un Anadolu Yakasındaki en son ilçe olan Tuzla, diğer ilçelere göre sakinliğiyle ortaya çıkmaktadır. Nüfus yoğunluğu diğer ilçelere göre çok daha azdır. Tuzla’ da her bütçeye uygun ev bulmanız mümkün. Son zamanlarda yapılan büyük ve lüks siteler sayesinde popülerliği her geçen gün artmaktadır. Merkezinde hem bütçenize göre bir ev bulabilir hem de daha fazla toplu taşıma imkanına ulaşımınız olur. Eğer toplu taşıma ve uzaklık sizin için sorun değilse sahil kesiminde, büyük bahçeli müstakil evler bulabilirsiniz. Sakin ve doğayla iç içe bir yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz. Bütçenize göre buna karar verebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: En Uygun Boyacı Ustası Fiyatları

Tuzla Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

Tuzla boyacı ustaları oldukça planlı ve düzenli çalışmaktadır. Bu sebeple eğer evinizde birçok tadilatı bir arada yaptıracaksınız, boya badananın yetişmesini dert etmenize gerek yok. Tuzla boya badana ustaları size söylediği tarihte işe başlayıp, anlaştığınız şekilde işi size teslim edecektir. Fiyat vermeden önce sizin ne istediğinizi tam olarak anlamak için sizinle konuşup, evinizi analiz eder. Anlaştığınız takdirde de ikiniz içinde uygun olan bir tarihte işe başlar.  Son derece profesyonel çalışan boya ustaları, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  sizi memnun etmek için elinden gelenin en iyisini yaparlar. Böylece hayalinizdeki ev dekorasyonuna kolayca kavuşabilirsiniz.

tuzla-boya-badana-ustasi

İlginizi çekebilir: İyi Bir Boyacı Ustası Olmak İçin Gereken Özellikler

Bu içeriğimizde Tuzla boya badana ustalarının özelliklerini ve boya badana fiyatlarını sizin için açıkladık. Ev dekorasyonuna dair daha fazla bilgi sahibi olmak için diğer blog yazılarımıza göz atabilir ve aklınıza takılan bütün sorularınız için ekibimizle ne zaman isterseniz iletişime geçebilirsiniz.Evde Mimar ekibi profesyonel ustalar ve iç mimarlarla birlikte çalışmaktadır. Bize istediğiniz an ulaşarak fiyat öğrenebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özgün Sert

Büyük ilgi duyduğum ev dekorasyonuyla ilgili trendleri ve beğendiğim fikirleri sizinle paylaşacağım.

Bizi Arayın