Ümraniye Boyacı Boya Badana Ustası

umraniyeboyabadanaustasi

İstanbul, ülkemizin en çok göç alan şehirlerinden biri olduğu için tadilat ve dekorasyon işleri de son derece fazla yapılmaktadır. Büyük bir şehir, birçok farklı kültürden ve zevklerden gelen insanları içinde barındırdığı için ev dekorasyonunun her türünü bulmanız mümkün. Bu yüzden de boya ustaları da deneyimleri ve yaptıkları işlerle tanınmaktadır. Ümraniye, Anadolu Yakası’ nın en kalabalık ilçesi olduğundan dolayı oradaki nüfus hareketliliği de çok yoğundur. Bu yüzden ev yenilemeler, tadilatlar ve bunun gibi ev dekorasyonu sıkça yapılmakta ve bu alanda büyük bir gelişme vardır. Bu yüzden Ümraniye ilçesinde, istediğiniz herhangi bir tadilatı ve boyayı yaptırabileceğiniz bir boya ustası bulmanız oldukça mümkün. Hazırsanız başlayalım!

bannermimar-03

Ümraniye Boyacı Boya Badana Ustalarının Özellikleri

Ev değiştirmelerin, yenilemelerin ve tadilatların sıkça yapıldığı bu ilçede, boya badana ustalarının oldukça fazla ve yoğun bir iş temposu vardır. Herkesin işine yetişebilmek ve herkesi aynı derecede memnun edebilmek için de oldukça fazla çalışmaktadırlar. Bu sebeplerden dolayı Ümraniye’ deki boya badana ustalarının oldukça dakik ve hızlı olduğunu söyleyebiliriz. Sahip oldukları deneyimlerden dolayı, tadilat yapılan evde yalnızca onların işi olmadığının farkındadırlar.. Ayrıca bitirmeleri gereken başka işler ve yetişmeleri gereken başka evler de olduğu için söyledikleri zamanda ve planladıkları şekilde işlerini bitireceklerdir. 

Rekabetin yoğun olduğu ve müşterilerin kolay kolay her şeyi beğenmedikleri bu ilçede, boya badana ustaları iletişime oldukça açıktır. İşe başlamadan önce müşterinin ne istediğini ve hayallerini uzunca dinler ve müşterinin anlattıklarından neler anladığını da tekrar karşı tarafa iletir. Bu şekilde karşılıklı teyitleşerek, beklenti ile biten iş arasındaki farkı son derece azaltmaya çalışırlar. Boya badana ve tadilatlar sürekli yapılmayan ve maliyetli işler olduğu için ustalarla iletişim son derece önemlidir. Siz de ustanıza karar vermeden önce iyice konuşup birbirinizi anladığınızdan emin olmalısınız. 

umraniye-boya-badana-ustasi-fiyatlari

Ümraniye’ nin çok büyük bir ilçe olması ve birçok farklı kültürden insanı barındarması, ev dekorasyonundaki çeşitliliği arttırdığı gibi Ümraniye boyacı boya badana ustalarının da deneyimlerinin zenginleşmesine fırsat tanıyor. Sizden önce birçok farklı müşterinin isteklerini yerine getirdikleri ve onları memnun ettikleri için farklı türlerdeki ev dekorasyon çeşitlerine tanıklık etmiş ve tadilatlarında bulunmuş oluyorlar. Bu sebepler sizin hayalinizdeki boya badanayı onlar çok önceden başka biri için de yaptıkları için sizin isteklerinizi de kolayca yerine getirebilirler. Deneyimlerinden yola çıkarak sizin evinizi detaylıca incelerler ve hayallerinizdeki ev dekorasyonunun sizin evinize ne kadar uyacağına ya da hangilerini yapmanın evi daha küçük ya da kapalı gösterebileceğini analiz ederler. Bu sayede evinizi en ferah, en aydınlık ve en geniş şekilde gösterecek ev dekorasyonunu seçmenize yardımcı olurlar. 

Ümraniye boya badana ustalarının yeniliklere de son derece açık olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Sürekli gelişen ve değişen bir şehrin büyük bir ilçesinde bulundukları için piyasada çıkan son trendleri oldukça yakından takip etmektedirler. Ülkemizde inşaat sektörünün önemli bir yere sahip olması da buna sebep olmaktadır. Sürekli yeni ve gelişmiş projelerde yer aldıkları için kendilerini değiştirmeye ve geliştirmeye de çok açık olan boya badana ustalarına Ümraniye’ de rastlamanız mümkün. Bu sayede belki bir dergide gördüğünüz belki de internette denk geldiğiniz ev dekorasyonuna Ümraniye’ deki boya badana ustaları sayesinde kavuşabilirsiniz. Trendleri takip ettikleri için son dönemde oldukça sık kullanılan ve popüler olan renkleri bulurlar ve evinizde kullanmanız için size de tavsiye de bulunabilirler. Bu sayede görenleri kendine hayran bırakacak trend bir ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. 

umraniye-boyaci

Ayrıca müşterilerini memnun etmek ve hayallerindeki ev dekorasyonlarına kavuşmalarını sağlayabilmek için kullandıkları malzemelere de son derece önem vermektedirler. Kaliteli malzemeler kullanarak, biten işin de projede göründüğü ve konuşulduğu gibi olduğunu göstermeye çalışırlar. Yapılan işin uzun ömürlü olması ve iyi görünmesi için kalitenin son derece önemli olduğunu belirtmeliyiz. Siz de ustanızla anlaşmadan önce projede kullanılacak malzemelerin kalitesinden emin olmalı ve tekrar tekrar kontrol etmelisiniz. Maliyetlerinizden kısmak için daha ucuz malzemeler kullanmanız biten işi oldukça fazla etkileyecek ve daha kısa ömürlü olmasına neden olacaktır. Bu yüzden çok fazla yapılmayan boya badana gibi tadilat işlerinde kaliteli malzeme kullanmak ve boya badana ustasını da bu yönde tercih etmek, uzun vadede sizin iyiliğinize olacaktır.

İlginizi çekebilir: Boyacı Ustası Olmak İçin Gereken Özellikler

Ümraniye’nin En Güzel Evleri Hangi Bölgededir?

Eğer Ümraniye ilçesinde ev bakıyor ama en güzel evlerin nerede olduğunu bilmiyorsanız, endişelenmeyin. Sizin için araştırdığımız bu kısımda Ümraniye’nin en güzel evlerinin olduğu ve en güzel yaşanacak  bölümlerini aktaracağız. Böylece hayallerinizdeki ev dekorasyonuna, Ümraniye’nin en güzel evlerinden birinde sahip olabilirsiniz.

Armağanevler, son dönemde çok fazla tercih edilmesi onun bu listenin başında olmayı hak ettiğini gösteriyor. Hem yeni ve sıfır projeler hem de her bütçeye uygun evleriyle sizin de düşünmeniz gereken bölgelerden biri olmalıdır. Bir diğer önerimiz ise Çamlık bölgesi. Temiz ve sıfır evleri çok rahat bir şekilde bulabileceğiniz bu bölgede, hayallerinizdeki ev dekorasyonuna sahip olacağınız evi bulmanız oldukça mümkün. Büyük alışveriş merkezlerini ve lüks siteleri içinde barındıran Atakent, bir diğer düşünmeniz gereken bölgelerdendir. Çok işlek bir yer olması, lüks siteleri ve alışveriş merkezlerini barındırması ister istemez buradaki fiyatları diğer bölgelere göre artıyor. ‘Benim için sorun değil.’ diyenlerin listesinde mutlaka olmalı.

İlham Alacağınız Boya Badana Örnekleri

Son olarak, hala nasıl bir ev dekorasyonuna sahip olacağına karar veremeyen ve biraz ilham almak isteyenler için bir liste oluşturduk. Trend boya badana renklerinden oluşan bu listemizden ilham alabilir ve Ümraniye’deki boya badana ustalarından sizin eviniz için de bu tarz renkleri tercih etmesini isteyebilirsiniz. İşte ilham dolu listemiz şu şekilde:

İlginizi çekebilir: İstanbul Boya Badana Ustası-Ustaları Çalışma Örnekleri

Bu içeriğimizde Ümraniye boyacı boya badana ustalarının özelliklerini ve yaptıkları örnek projeleri sizin için açıkladık.Umarız, doğru boyacı ustasını seçerken ya da doğru bir boyacı ustası olmak için bu özelliklerden faydalanmışsınızdır. Ev dekorasyonuna dair daha fazla bilgi sahibi olmak için diğer blog yazılarımıza göz atabilir ve aklınıza takılan bütün sorularınız için ekibimizle ne zaman isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Özgün Sert

Büyük ilgi duyduğum ev dekorasyonuyla ilgili trendleri ve beğendiğim fikirleri sizinle paylaşacağım.

Bizi Arayın