Yavruağzı Rengi ile Güzelleşen 8 Ev Örneği

Soft duvar rengi klasmanına giren yavruağzı rengi bir çok evlerin hollerinde renk vermesi amaçlı kullanılan bir renktir. Hem sıcak bir renk olduğundan dolayı hem de soft bir renk olduğundan dolayı evlerde kullanılması güç geçtikçe artan bir renktir.

yavruagzirengi1

Dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olan bu renk ile evinizin ambiyansını değiştirmeniz mümkün. Size sunacağımız örnekleri dikkatlice inceleyip evinize uygulanıp uygulanamayacağını detaylı bir şekilde düşünmeniz gerekmektedir. Eğer sadece yavru ağzı rengini evinize boyatacaksanız dekorasyonunuzu daha sade bir şekilde tasarlamanız lazım. Aksi takdirde eviniz çok da fazla eşya varsa karışık gözükebilir. Dilerseniz sizler ile yavruağzı rengi ile hangi renk uyumlu bu renkleri paylaşalım. Evinizde 2 ya da 3 renk kullanmayı sevenlerdenseniz uyumlu renkler kullanmaya gayret edin.

telefonarama

Yavruağzı Rengi Hangi Anlama Gelir?

Bu soft renk pembeyi andıran bir renktir. Turuncuya da pembeyi de andıran bir renktir. Diğer canlı renklerde olduğu gibi bu renk de insanlara neşe veren bir renktir. Soft renkler arasından enerjik hissettiren başka bir renk seçeneği yoktur. Bu rengi çok sevenler de genelde dışa dönük, sosyal, gülmeyi ve güldürmeyi seven kişilerdir.

İlginizi çekebilir: Lila rengi

Yavruağzı Rengi ile Uyumlu Olan Renkler

Yavruağzı rengi soft renkler klasmanında olduğu için uyumlu olarak seçebileceğiniz renkler de bu soft renkler klasmanında olabilir. Size önerebileceğimiz renkleri şöyle sıralayalım;

yavruagzirengi4

Yavruağzına Yakışabilecek Diğer Renkler

yavruagzirengi2

Bu saydığımız renkler ile yavruağzı rengini bir arada kullanmak evinizde daha doğal bir ortam yaratacaktır. Ayrıca haki rengi ile kullandığınızda evinizde doğanın renklerini barındırmış olacaksınız. Dekorasyonunuzda ahşap gibi mobilya renklerini seçerseniz evinizdeki uyumu yakalamış olacaksınız. Yavruağzı ile kombinlenen evlerde haki renginin arkasına çok fazla bitki koymakla uyumun derecesini yükseltirsiniz.

Ayrıca lacivert mobilyalar ile de çok yakışan bu renk için koyu renk mobilyalar her zaman güzel duracaktır. Kilim yardımı ve dekoratif eşyalarınız ile de evi daha da enerjik hale getirmeniz mümkün.

Sizlere yavruağzı renginin anlamını, hangi renkler ile uyum sağladığını paylaştık. Ayrıca dekorasyonel anlamda da ne gibi şeyler yapmanız gerektiğini sizlere aktardık. Hizmet ve öneri almak için bizleri iletişim bölümümüzden her zaman arayabilirsiniz.

İlginizi mürdüm rengi de çekebilir.

Bununla birlikte: Mobilya boyama

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın