Yavruağzı Renk Kombinleri ile Benzersiz Dekorasyonlar

yavruagzi-renk-kombinleri-ile-benzersiz-dekorasyonlar

Evinize farklı bir hava katmak, gelen misafirlere iyi görünüm sağlamak, yeni şeyler denemek veya hepsinden önemlisi psikolojinizi olumlu bir şekilde etkilemek isteyenlerdenseniz yavruağzı rengi tam size göre. Genelde adı duyulmamış olan ve “öyle bir renk mi var?” tepkilerine maruz kalan yavruağzı rengi içerdiği turuncu ile pembe arası ton ile esasında basit bir renkten fazlasıdır. Ve ürünlerimizin arasında bulunan yavruağzı rengi, birbirinden tecrübeli boya ustalarımızın ve online iç mimarımızın yardımıyla evinize konumlandırılabilir.

bannermimar-02

Yavruağzı Renk Kombinleri ile Benzersiz Dekorasyonlar

Soft renklerden biri olan yavruağzı rengi, ferahlık ve sakinliği çağrıştıran renk tonu ile evin birçok yerinde kullanılabilir. Mevcut renk tonu itibarıyla evinizin havasını değiştirecek ve evdekilerin ruh halini olumlu bir şekilde etkileyecektir. Özellikle, yavruağzı rengiyle kombinlenmiş eviniz, bitkilerin de eklenmesiyle pozitif enerjinin ve huzurun hakim olduğu bir ortam havası verecektir. Buna ek olarak da yavruağzı rengi bitkiler ile beraber uyumlu bir manzara ortaya çıkarırlar ve bu nedenle yavruağzı rengini bitkileriniz ile kombinleyebilirsiniz. Bitkilerinizi haki renginin arkasına konumlandırmanız da etkili olacaktır. Evinize renk katacak bu tercihler aynı zamanda bitki yetiştirme gibi bir hobi edinmenizi sağlayabilir, mevcut hobinizin gelişmesine vesile olabilir.

 

Yavruağzı Rengi ile Dekorasyon Örnekleri

Kim yumuşacık yatağına ya da koltuğuna uzandığında, etrafındaki renklerin gözü yormayan, insana dinginlik veren ahengini seyretmek istemez ki. İşte yavruağzı rengi bulunduğu ortama bu dinginliği veren, kullanıcısını memnun eden bir renktir. Yanına eşlik edecek mobilyanın rengine karşı gayet hoşgörülü olmakla birlikte daha çok lacivert ile tercih edilir ve hoş bir görünüm verir. Laciverdin yanı sıra diğer koyu renkli mobilyalar da yavruağzı rengi ile estetik durur. Görsellerde de görüldüğü üzere yastık, kilim, tablolar ve benzeri dekoratif eşyalar da bu hoş görünüme katkı sağlar.

Yavruağzı Rengi ile Uyumlu Renkler

Pembenin tonlarıyla karıştırılabilinen yavruağzı rengi, renge aşina olduktan sonra kolaylıkla ayırt edilebilinen soft renk grubunun medarı iftiharıdır. Yavruağzı rengi; fazla seçici değildir, bulunduğu ortama yanındaki mobilyalara, kilimlere ve aksesuarlara büyük oranda uyum sağlar. Daha çok yatak odası ve çocuk odasında tercih edilen yavruağzı rengi salon ve mutfakta da tercih edilebilir, yanında sergilediğiniz kombine göre evinizde fark yaratabilir. Ve aynı zamanda koridorunuzda da konumlanabilir ve güzel birkaç resimle kombinlenen koridorunuz evinize gelen, kapıdan ilk adımını atan herkesi sessiz bir misafirperverlikle karşılar. Sizin de yavruağzı rengine uyum sağlayacağınızı düşünüyoruz.Farklı desen ve renkler ile uyum göstermesine rağmen daha çok kendi gibi soft renklerle uyum gösteren yavruağzı rengi,

ile gayet hoş ve göze estetik açıdan zevk veren bir birliktelik oluşturur.

Yavruağzı Renk Kombinleri ile Yapabileceğiniz Dekorasyon Örnekleri

Yavruağzı rengi, yukarıda da belirttiğimiz gibi uyumlu bir renktir, özellikle de soft renkli mobilyalarla yapbozun parçalarının birleşmesi gibi birbirlerini tamamlayan bir niteliktedir. Resimlerde de gördüğünüz gibi farklı farklı dekorasyon ürünleri ile göze hoş gözüken bir kombin sergiler. Kullanıcısını mahcup etmez, hangi eşyanın nereye koyulacağına dair yaşanılan kafa karışıklığını ve zaman kaybını en aza indirger. Bu nedenle yavruağzı renk kombinlerini farklı şekillerde dekorasyonunuzun içine ekleyebilirsiniz.

Online iç mimarımız ve işinin ehli ustalarımızın yardımıyla evinizin herhangi bir yerine boya badana yapmak suretiyle konumlandırabileceğiniz yavruağzı rengi ile ilgili dekorasyon örnekleri, uyumlu olduğu renkleri ve yavruağzı rengini kullanarak yapabileceğiniz kombinleri paylaştık. Hizmet ve öneri almak için bizleri iletişim bölümümüzden her zaman arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Ali Ilgaz Karataş

Birbirinden farklı ve ilgi çekici ev dekorasyon fikirlerini sizlerle burada paylaşacağım.

Bizi Arayın